Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Promieniowanie GSM

Generowane przez telefony komórkowe, wieże przekaźnikowe orazurządzenia elektryczne promieniowanie elektromagnetyczne wpływaszkodliwie na nasze zdrowie, zakłócając działanie hormonów orazprzebieg procesów biochemicznych, a w niektórych przypadkach inicjującnowotwory.

Czytaj więcej: Promieniowanie elektromagnetyczne, a zdrowie (Elektroskażenie, hormony i rak)

Napisz komentarz (21 Komentarzy)

Czy przy pomocy telefonu komórkowego można ugotować jajko?

 
jajka_komorka.jpg Ceramiczna podstawka pod jajko. Telefony przystawione do niej jak można najbliżej. Aparaty wstawiono do paczek po papierosach dla stabilności.

Radioodbiornik gra, a telefony przekazują dźwięk melodii jeden do drugiego.

W trybie rozmowy komórki nieprzerwanie emitują fale radiowe, napromieniowując i nagrzewając nasze jajko.

Sprawa szkodliwości używania telefonów komórkowych przewija się w różnych artykułach dosyć często. Szczególnie dużo mówi się o szkodliwości promieniowania w pobliżu nadajników GSM, gdzie ma ono duże natężenie (sporo źródeł wspomina, że w ich pobliżu często można znaleźć małe martwe zwierzęta, np. wiewiórki, jeże czy myszy). Jeśli chodzi o szkodliwy wpływ na człowieka zwykle jest tak, że tzw. „niezależni eksperci” wynajęci przez operatorów sieci komórkowej przekonują o nieszkodliwości lub o szkodliwości, którą można w praktyce pominąć, a zwolennicy życia zgodnego z naturą mówią, że komórki szkodzą, i to bardzo.

 

Jeśli chodzi o wielkie anteny sprawa jest dosyć oczywista, co potwierdzać mogą chociażby przypadki wielu wojskowych pracujących na radarach i przy różnych urządzeniach wysokiej częstotliwości, wśród których często obserwuje się np. bezpłodność. Lecz czy moc pojedynczego telefonu komórkowego jest wystarczająca, by nam zaszkodzić? Autorzy niniejszego artykułu tego nie sugerują, lecz wyciągnięcie wniosków pozostawiamy Czytelnikom.

Zapraszamy do zapoznania się z interesującym doświadczeniem. Sami nie próbowaliśmy, lecz może warto?

Czytaj więcej: Czy przy pomocy telefonu komórkowego można ugotować jajko?

Napisz komentarz (1 Komentarz)

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa