Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Zanieczyszczenia

OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA DLA WSZYSTKICH!

CZYLI PREZENT RZĄDU PO DLA BRANŻY FARMACEUTYCZNEJ

KOSZTEM PODATNIKÓW!

 

"Tym razem rząd ani minister zdrowia nie będą mieli nic do powiedzenia. Będą MUSIELI kupić szczepionki a wszyscy Polacy będą PRZYMUSZENI do ich wstrzyknięcia. I to nie jest teoria spiskowa. Właśnie teraz przez sejm (z tylko jednym głosem przeciwnym) przepychana jest zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków (nie tylko jak dotąd dzieci), zmianie definicji choroby zakaźnej (teraz to będzie po prostu każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy), rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień (dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami), oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego (czyli siły fizycznej) przy aplikowaniu procedur medycznych. Teraz będzie to wyłącznie pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych, nie trzeba już ani policji ani wyroku sądu, wystarczy decyzja lekarza. Dotąd polski Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, teraz będzie "decydował" główny inspektor sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają tez dane dotyczące zachorowań (planowany płatny dostęp do danych, tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid). Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach - wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel. Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów (również telefonicznych i elektronicznych) osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami), do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela - i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.

Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15,06,2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.

 

(Zezwalam na kopiowanie i rozpowszechnianie tego tekstu w dowolnych mediach i miejscach pod warunkiem niedokonywania w nim żadnych zmian)"

 

Więcej informacji:

http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/7BEE578C6AAB0E76C12579DD004EA0D4/%24File/293.pdf

Napisz komentarz (1 Komentarz)

Nowości w sprawie szczepionek na świńską grypę + FILMY

Zamieszczamy kilka nowości dotyczących szczepionek na świńską grypę. Okazuje się, że po całym zamieszaniu wiele źródeł mówi o teraz o wpływaniu koncernów farmaceutycznych na Światową Organizację Zdrowia (WHO). Francja chce zrezygnować z umów z firmami farmaceutycznymi, co może kosztować francuskich podatników nawet 15 mln Euro.Wiele osób dopiero teraz dostrzega, że tak naprawdę chodziło o niesamowite pieniądze, które mogły zdobyć – i częściowo zdobyły –  pewne firmy. Czy sytuacja się powtórzy za jakiś czas, tylko z jakąś inną chorobą – zobaczymy.

W świetle przytoczonych dalej informacji wydaje się zatem, że w Polsce minister Kopacz podjęła BARDZO DOBRĄ DECYZJĘ, nie zakupując szczepionek.

Czytaj więcej: Nowości w sprawie szczepionek na świńską grypę + FILMY

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Szczepionka przeciw świńskiej grypie wycofana w Kanadzie

 

W całej Kanadzie szczepionka przeciwko świńskiej grypie jest wycofywana z powodu niebezpiecznych efektów ubocznych po jej zaaplikowaniu. 170 tysięcy szczepionek przeciwko wirusowi A H1N1, zostało wstrzymanych w dystrybucji ze względu na zbyt dużą liczbę reakcji alergicznych jakie powodowały.

Czytaj więcej: Szczepionka przeciw świńskiej grypie wycofana w Kanadzie

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Niebezpieczeństwa związane z transfuzją krwi

blood.jpgNadużywanie transfuzji krwi jest ważnym i zazwyczaj nie dostrzeganym powodem zgonów. Ostrożne szacunki podają, że co najmniej 25 procent transfuzji jest zbyteczna.1 Transfuzje aplikuje się 10 procentom wszystkich pacjentów przyjmowanych do szpitala i często są one stosowane w leczeniu anemii. Jednak mogą one stać się przyczyną znacznie poważniejszych problemów, które przewyższają płynące z nich korzyści.

Czytaj więcej: Niebezpieczeństwa związane z transfuzją krwi

Napisz komentarz (3 Komentarze)

szczepienia.jpgSprawa szczepień przeciw grypie przewija się obecnie w mediach bardzo często. Należy jednak przypomnieć, że temat nie jest bynajmniej nowy.

Już w październiku 2008 roku znana i szanowana na gremium międzynarodowym polska specjalistka, prof. Maria Dorota Majewska, wypowiedziała się publicznie o szkodliwości „dużej liczby szczepień”. Już wtedy wywołało to nagonkę na nią. Teraz również osoby, które wypowiadają się o szkodliwości szczepień, obraża się tekstami o „średniowieczu”, a jest to tym łatwiej zrobić, im niższe mają wykształcenie.

Czytaj więcej: List prof. Majewskiej broniący jej stanowiska w sprawie szkodliwości szczepionek +FILM

Napisz komentarz (2 Komentarze)

Plastiki nas trują - to już pewne

Warszawa (PAP) - Dwa niezależnie pracujące zespoły badawcze udokumentowały wcześniejsze hipotezy o sposobie przenikania do środowiska stosunkowo dużych ilości polibromowanych difenyli (PBDE), które dodaje się do plastików, by zwiększyć ich wytrzymałość na wysoką temperaturę. PBDE po wniknięciu do organizmu człowieka może wywoływać poważne zmiany chorobowe, przenikać do mleka karmiących matek oraz negatywnie wpływać na rozwój młodych organizmów, donosi "Environmental Science and Technology".

Czytaj więcej: Plastiki nas trują - to już pewne

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Immunitet prawny dla producentów szczepionek?

We Francji wybuchła polityczna burza wokół „immunitetu prawnego”, który został zagwarantowany producentom szczepionek przeciwko świńskiej grypie przez rząd. Nadsekwańskie media ujawniły zaskakującą treść kontraktów podpisanych przez resort zdrowia.

Żródło: http://www.rmf.fm/fakty,164308,Francja,Wytworcy,szczepionek,na,AH1N1,bezkarni.html
Zapraszamy do wysłuchania relacji reporterów (na stronie radia).

Czytaj więcej: Immunitet prawny dla producentów szczepionek?

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Szczepionki czy na pewno bezpieczne i skuteczne? Cz.2

Oto dalsze fakty na temat szczepionek, o których nie powie wam wasz lekarz ani produkujące je firmy farmaceutyczne. Zaczerpnięto z 3 rozdziału książki Iana SinclairaVaccination – the Hidden Facts (Szczepienia – ukryte fakty)

 

Czytaj więcej: Szczepionki czy na pewno bezpieczne i skuteczne? Cz.2

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Komórka "wyzwala" rtęć z plomb

Naukowcy z Shiraz University of Medical Sciences odkryli, że korzystanie z telefonów komórkowych powoduje wydzielanie rtęci z amalgamatowych wypełnień w zębach. Pod wpływem pola magnetycznego zwiększa się stężenie tego pierwiastka zarówno w ślinie, jak i w moczu (Pakistan Journal of Biological Sciences).


 

Czytaj więcej: Komórka "wyzwala" rtęć z plomb

Napisz komentarz (0 Komentarzy)

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa