Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Polecana literatura

Bardzo często otrzymujemy zapytania drogą e-mailową i telefoniczną z prośbą o poradę polecanych książek na temat leczenia raka. Ponieważ dużo czasu schodzi się na tłumaczeniu każdemu oddzielnie w tym artykule zamieścimy listę wg naszego zdania najlepszych książek, które koniecznie warto przeczytać. Wiele osób zadaje pytania: Jaką metodę najlepiej zastosować? Która z metod jest kompleksowa? Jaka metoda wymaga najmniej zaangażowania itp ?

Dużym dla Was problemem jest Drodzy Czytelnicy fakt iż giniecie w gąszczu metod, które się pojawiły nie wiedząc od której zacząć, czy traktować daną metodę kompleksowo czy uzupełniająco. Ponieważ w tej walce o życie jest mało czasu postaramy się pójść drogą na skróty i pokrótce opisać co dane książki i metody reprezentują. Wiedza z książek pomoże Wam podjąć ŚWIADOMĄ DECYZJĘ wyboru metody w którym kierunku podążać.

Tych pytań jest oczywiście o wiele więcej, które wymagają dokładniejszego opisania metod. Będzie na ten temat oddzielny artykuł. Więc zaczynamy.

Czytaj więcej: Leczenie raka - lista najlepszych książek dostępnych w Polsce. Mam raka i co dalej? Jak leczyć raka?

Napisz komentarz (1 Komentarz)

Podkategorie

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa