Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista
Serwis IGYA stworzony został jako miejsce, w którym można będzie znaleźć praktyczne informacje na temat naturalnych metod leczenia i ignorowanych niejednokrotnie przez oficjalną medycynę (lub nieuwzględnianych w wystarczający sposób) przyczyn chorób (np. inwazje pasożytnicze). Ma również stać się w założeniu miejscem wymiany informacji (Forum) dla ludzi interesujących się tym tematem oraz szukających praktycznej wiedzy o tym, jak poprawić własny jego stan lub chcących znaleźć odpowiedź na pytanie, co może być przyczyną ich własnych dolegliwości.

Będziemy starali się umieszczać na stronie informacje dotyczące nowych technik diagnostycznych, ciekawych roślin i ich właściwości oraz różnych teorii żywieniowych. Znajdą tu też swoje miejsce zapowiedzi nowych książek z dziedziny, które uznamy za interesujące i godne uwagi. Planujemy też aktywnie uczestniczyć w forum.
Strona zawierała będzie alfabetyczny spis ziół i innych roślin leczniczych z możliwościami wyszukiwania. Przygotowany będzie we współpracy z prof. Henrykiem Różańskim, osobą, która posiada szeroką farmakologiczną wiedzę laboratoryjną o substancjach aktywnych występują w wielu roślinach leczniczych i produktach z nich przygotowywanych: olejkach, wyciągach, naparach itp. Mamy nadzieję, że informacje te – zebrane w jednym miejscu – będą praktyczną i bardzo interesującą lekturą wykazującą, jaka potęga tkwi w roślinach leczniczych.

Jednocześnie zamierzamy publikować informacje na temat szkodliwości oraz skutków ubocznych wielu leków. Na stronie znajdzie się też odrębny dział poświęcony chemicznym dodatkom do żywności oraz ich szkodliwemu działaniu. W planie jest umieszczenie bazy adresowej sklepów z żywnością ekologiczną.

W serwisie znajduje się również sklep internetowy. Można się w nim zaopatrzyć w publikacje poświęcone zdrowiu oraz w zioła i inne naturalne preparaty lecznicze. Historia powstania tego sklepu jest dosyć specyficzna, ponieważ związana jest z naszymi osobistymi problemami ze zdrowiem. Najbardziej chodzi o przykre doświadczenia z pasożytami (glista ludzka, owsiki i tasiemiec). Ponieważ sami doświadczyliśmy, ile trudnosci i czasu może zająć zdobycie wszystkich produktów potrzebnych do zrealizowania dehelmintyzacji, postanowiliśmy zebrać wszystkie preparaty i zioła potrzebne do leczenia w jednym miejscu. W sklepie można aktualnie zakupić większość preparatów zalecanych jako podstawa kuracji przeciwpasożytniczej przez Nadieżdę Siemionową oraz Huldę Clark.


A teraz trochę o ideologii nam przyświecającej.

Pragniemy zaznaczyć, że nie mamy zamiaru negować osiągnięć medycyny oficjalnej ani wdawać się w zbytnie, wywołujące często zajadłe spory, niepotrzebne dyskusje na temat jej wyższości lub niższości w stosunku do naturalnej. Jednak dostrzegamy, że nurt medycyny naturalnej w większej mierze koncentruje się na zapobieganiu, niż na leczeniu, a także na unikaniu zagrożeń zdrowotnych i czynników chorobotwórczych (co nie znaczy, że odpowiednio silnymi ziołami nie można wyleczyć np. zapalenia płuc). Natomiast, co zauważa wielu ludzi, współczesna medycyna konwencjonalna w bardzo w wielu wypadkach oparta jest na leczeniu jedynie objawów – często bez szukania przyczyn.

Poza tym ogromnym obszarem działania medycyny oficjalnej (zresztą nie tylko tej dziedziny – „produkcji” żywności i wielu innych dziedzin również) zawładnęły brutalne zasady marketingu. Objawiają się one w dążeniu do sprzedawania różnego rodzaju produktów (np. leków) w jak największych ilościach i jak największym grupom ludzi. W agresywnym, pozbawionym moralności marketingu nie liczą się rzeczywiste potrzeby, lecz wmówienie potencjalnym klientom, że coś jest im niezbędne (bądź im pomoże). Jeśli nie jest to połączone z szukaniem przyczyn zaistniałej dolegliwości, lecz jest związane tylko z niwelowaniem odczuwalności zaistniałych objawów, uważamy takie działanie za niemoralne.

Chociaż będziemy publikować informacje o naturalnych preparatach dostępnych na rynku, stawiamy sobie za jeden z celów informowanie, że w wielu wypadkach zamiast kupować jakieś drogie produkty, wiele specyfików można przygotować tanim kosztem samodzielnie. Oczywiście wszystko zależy od zasobności portfela konkretnej osoby. Niejeden zamiast robić we własnym zakresie np. przeciwpasożytniczą nalewkę z łupin orzecha czarnego będzie wolał kupić gotowy produkt. I jest to jego osobisty wybór.

Zachęcamy wszystkich do rozpoczęcia (lub kontynuowania) własnych dociekań i obserwacji, do wyciągania osobistych wniosków i do zapoznawania się z obserwacjami i wnioskami innych. Zapraszamy do udziału w forum, Być może opisy zdrowotnych przygód niejednego z czytelników przydadzą się innym.

Zgodnie z Notą Prawną (prosimy o zapoznanie się z nią) pragniemy zaznaczyć, że niniejsza strona nie rości sobie praw do bycia zastępnikiem konsultacji lekarskiej.
 
                                                                                   Redakcja 

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa