Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista
Przybywa nabywców opasek magnetycznych Bio-flow z Wielkiej Brytanii. Sprzedajemy je w Polsce już od ponad 3 lat, a ostatnio obserwujemy większe zainteresowanie tą prastarą metodą leczenia. Przyczyny upatrujemy w tym, że - jak stwierdzają naukowcy najwyższej klasy - na poziomie elementarnym wszystkim naszym schorzeniom winne jest niedotlenienie i niedokrwienie komórek, a na planie ogólnym - zaburzone pole elektromagnetyczne organizmu.

Na zdrowie i potencję - magnetoterapia

Przybywa nabywców opasek magnetycznych Bio-flow z Wielkiej Brytanii. Sprzedajemy je w Polsce już od ponad 3 lat, a ostatnio obserwujemy większe zainteresowanie tą prastarą metodą leczenia. Przyczyny upatrujemy w tym, że - jak stwierdzają naukowcy najwyższej klasy - na poziomie elementarnym wszystkim naszym schorzeniom winne jest niedotlenienie i niedokrwienie komórek, a na planie ogólnym - zaburzone pole elektromagnetyczne organizmu. Trzeba je naprawić, a magnes nadaje się do tego najlepiej.Noszenie opaski magnetycznej to obecnie najprostszy, najefektywniejszy i najtańszy sposób zrekompensowania szkód, jakie w naszych organizmach wywołuje pole elektromagnetyczne. Bransoletka stymuluje bioenergetyczny system ciała i wspomaga jego działanie.

Usuwanie „zmęczonej" krwi

Kiedy magnes zostaje przyłożony do ciała, mięśnie i tkanki miękkie wydłużają się i relaksują. Wskutek wzbudzonych tzw. prądów wtórnych dochodzi do uderzeń cieplnych w elektrony w komórkach ciała. Takie uderzenia termalne są bardzo skuteczne w redukowaniu obrzęku mięśni i bólu. Ruch hemoglobiny w naczyniach krwionośnych zostaje przyśpieszony. Zawartość cholesterolu i kwasu mlekowego we krwi ulega zmniejszeniu. „Zmęczona" krew zostaje dzięki temu oczyszczona i zwiększa się jej cyrkulacja. Włączają się mechanizmy blokujące ból we włóknach nerwowych. Komórki ciała zostają maksymalnie dotlenione. Magnes pobudza także wzrost zasadowości organizmu i zmniejszenie zakwaszenia, co wywołane jest po prostu wzrostem cyrkulacji krwi. Im dłużej nosimy magnes, tym bardziej odtruwa się krew. Poruszenie cząstek atomowych wewnątrz krążących komórek powoduje usunięcie niepotrzebnych ciału substancji, które czepiają się ścian komórek.

Który wybrać?

Na rynku jest wiele magnesów, zarówno takich po 50 zł, jak i po 1000 zł. W ich wyborze trzeba kierować s i ę zdrowym rozsądkiem. Uważamy, że szkoda pieniędzy na coś, co nie działa. A nie zadziałają na człowieka magnesy o mocy poniżej 800 gausów, a taką moc mają na ogół te najtańsze (gaus to jednostka indukcji magnetycznej - przyp. autorki). Dobry magnes ma przynajmniej 1200 gausów na tzw. powierzchni działania. Najtańsze są tzw. magnesy giętkie, o mocy około 500 gausów, m a j ą pole aktywne przez 3 - 5 lat i działają tylko na głębokości 2,5-5 cm. Można je stosować tylko na konkretny, bolący obszar. Na stan całego organizmu nie będą miały wpływu. Trochę droższe są tzw. magnesy ceramiczne, występują zazwyczaj w podkładkach na poduszki i materacach.
 
Najlepsze są magnesy neodymowe. Magnes taki jest wykonany z trzech metali: boru, ferrytu i bardzo kosztownego neodymu. Magnes neodymowy o wysokiej jakości będzie miał w tzw. rdzeniu co najmniej 12 300 gausów, a na powierzchni - 1200 gausów. Taki magnes działa na tkanki na głębokość do 15 cm i więcej, z a ś jego pole jest czynne do 15 lat.Najlepszy - neodymowy „bioflołek" Najlepszym z magnesów neodymowych jest obecnie magnes Bioflow firmy Ecoflow z Wielkiej Brytanii. Jego zalety na przestrzeni ostatnich 18 lat doceniło już wielu pacjentów (firma od ponad 3 lat jest w Polsce). Moc Bioflow to 1500 gausów na powierzchni, magnes ten sam się regeneruje, nie może się „zepsuć". Dlaczego? Doświadczenie i długoletnia praca naukowców firmy Ecoflow pozwoliły na zastosowanie w nim specjalnego modułu magnetycznego działającego na zasadzie tzw. Centralnej Polaryzacjj Odwróconej (Central Reverse Polarity; w skrócie CRP). Produkty z C R P posiadają aktywne przez 20 lat statyczne naturalne pole magnetyczne, które poprzez centralnie odwrócone pola magnetyczne (patent firmy) imituje pulsujące pole magnetyczne.Odpowiednio skompilowany magnes umieszczony jest w estetycznej obudowie, którą nosimy na przegubie ręki na pasku (jak zegarek).
 
Gdy krew przepływa przez pole CRP, molekuły we krwi są poddawane potrójnemu wirowaniu przy częstotliwości, która jest zgodna z naturalną, co wpływa na dotlenienie i polepsza ukrwienie   komórek.To specjalne pole magnetyczne jest wyprodukowane z najmocniejszego, dotychczas odkrytego materiału magnetycznego, przez co nigdy nie traci na swojej mocy. Od momentu wprowadzenia na rynek tych produktów pomogły one ponad 3 min osób na całym świecie. Znam ludzi, którzy n o s z ą magnesy Bioflow 4-5 lat i są „gejzerami" energii. Rekordzista, z którym rozmawiałam na otwarciu Ecoflow w Polsce, nosi ten sam magnes 18 lat (68-letni pan Daniel z Wiednia)!
 
Bioflow jest skuteczny m.in. przy redukcji długotrwałych bólów, w tym szczególnie reumatycznych, normalizacji ciśnienia tętniczego, wzmożeniu witalności (także seksualnej), zespole chronicznego zmęczenia i wyczerpania, bezsenności, braku odporności, chorobach serca, szczególnie na tle miażdżycowym. Ludzie, którzy zaznali dobrodziejstw magnesu noszonego przy tętnicy, nie chcą się z nim rozstawać przez długie lata. Panowie noszący Bioflow od minimum 2 miesięcy mówią o poprawie potencji i witalności seksualnej.Stosując terapię magnetyczną pamiętajmy o tym, by wypijać 4-5 szklanek czystej wody dziennie - magnesy bowiem uwalniają z ciała toksyny i trzeba je z niego wypłukiwać, szczególnie przez pierwszy miesiąc noszenia opaski.
Magdalena Suwalska

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa