It\'s bigger than Chinese cabbage and a length of 100-140 mm and a width of 40 to 50 mm. With his native Chinese tea leaf harsh and vaguely different veins. Recipe number 6 yellow tea - 3 Parts used: plodyNalichie golden tips relates to the preparation of tender tea raw materials, which is mounted at a time when there are buttons with silver hairs on the tea leaves. With proper treatment, these hairs (fluff), wherein to obtain the juice was released from cells from tea leaves view it clomid now and the drying process light golden color. Tea in a large number of gold tips a high priority chaya.Kora Viburnum ordinary 1Plody rosehips have choleretic, anti-inflammatory, regulates the activity of the gastrointestinal tract and a diuretic effect without irritation of the renal epithelium. hips are used as a tincture, syrup, extract, powder, in the treatment of diseases caused by deficiency in the body of ascorbic acid (vitamin C) and other vitamins, anemia, and depletion, arteriosclerosis, and to stimulate immune system, while the slowly healing wounds
Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Dzięki uprzejmości Pani Elżbiety Cybulskiej, która wykonała tłumaczenie, zamieszczamy opis różnych zastosowań wody utlenionej w gospodarstwie domowym. Tłumaczenie pochodzi z angielskojęzycznej strony internetowej www.drinkh2o2.com (od 10 do 22 strony).

Bardzo pożyteczny jest przepis na robienie sobie „pasty do zębów” z sody oczyszczonej i wody utlenionej (dezynfekuje dziąsła, rozpuszcza kamień nazębny, wybiela zęby, niszczy bakterie próchnicy). O metodzie tej wspomina również Iwan Nieumywakin w książce „Woda utleniona na straży zdrowia”.

Zastosowanie nadtlenku wodoru /wody utlenionej/ o czystości „do celów spożywczych” w domu.

OW0CE I WARZYWA: Do ¼ ffiliżanki dodać 3% wody utlenionej i uzupełnić do pełna zimną wodą. Moczyć owoce i warzywa 20 do 30 minut. 0suszyć i wstawić do lodówki lub spryskać owoce i warzywa 3% wodą utlenioną. Pozostawić je na kilka minut, a następnie opłukać i wysuszyć (usuwanie E-coli).

Marynowanie: Umieścić mięso, ryby lub drób w naczyniu (unikać używania naczyń aluminiowych). Zalać je 3% wodą utlenioną rozcieńczoną taką samą ilością wody. Umieścić w lodówce na ½ godz. Przepłukać i gotować.

Kuchnia: Trzymać 3% wodę utlenioną w rozpylaczu w kuchni. Używać jej do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni blatów i przyrządów kuchennych.

Zmywarka: Dodać 2 uncje [56,7 g] 3% wody utlenionej do każdego cyklu mycia.

Spray owadobójczy: Zmieszać 8 uncji [226,8g] melasy lub cukru i 8 uncji [226,8g] 3% wody utlenionej z 1 galonem [4,4litra] wody.

Pranie: Dodać 8 uncji [226,8g] 3% wody utlenionej do pralki w miejsce wybielacza.

Prysznic: Trzymaj spryskiwacz z 3% wodą utlenioną pod prysznicem. Spryskaj swoje ciało po umyciu. Chroń oczy, brwi i włosy.

Kąpiel: Użyj około 2 litrów 3% wody utlenionej na wannę gorącej wody. Mocz się przynajmniej ½ godziny. Dolewaj ciepłej wody, aby utrzymać temperaturę.

Twarz: Używaj 3% wody utlenionej naniesionej na wacik do odświeżenia twarzy po myciu.

Moczenie stóp: Moczyć stopy w 3% ciepłej wodzie utlenionej aż odczuje się poprawę.

Pasta do zębów: Użyć sody oczyszczonej i takiej ilości 3% wody utlenionej, aby zrobiła się pasta, lub zanurzyć szczoteczkę do zębów w 3% wodzie utlenionej i umyć zęby. Woda utleniona rozpuszcza kamień nazębny, tworzy zdrowe dziąsła i wybiela zęby. Soda oczyszczona i woda utleniona tworzą najlepszą pastę do zębów.

Nawilżacz powietrza: Dodać 12 uncji [340g] 3% wody utlenionej lub 4 uncje [113,4g] 35% wody utlenionej do 1 galona [4,4 litra] wody. Przy takich chorobach jak: rozedma płuc, chroniczne obstrukcyjne choroby płuc, nowotwór płuc, bronchit, zapalenie płuc itp., dobrze jest używać nawilżacza wypełnionego wodą utlenioną.

Natrysk: Dodać 6 łyżek 3% wody utlenionej do 1 litra ciepłej wody destylowanej.

Lewatywa: Dodać 1 łyżkę 3% wody utlenionej do 1 litra ciepłej wody destylowanej.

Kiełkowanie materiału siewnego: Dodać 1 uncję [28,35g] wody utlenionej do 0,55 litra wody i moczyć sadzonki całą noc. Dać te same ilości wody utlenionej do każdego płukania sadzonek.

Rośliny domowe i ogrodowe: Dodać 1 uncję [28,35g] 3%wody utlenionej do 1,1 litra wody. Zwilżać [opryskać] rośliny tym roztworem.

Zwierzęta: Dla małych zwierząt [koty i psy] używać 1 uncji [28,35g] 3% wody utlenionej w 1,1 litra wody.

Zastosowanie wody utlenionej w ogrodnictwie

Ogrodnicy i osoby stosujące uprawy hydroponiczne używają wody utlenionej. Spontaniczna dekompozycja uwalnia tlen w korzeniach roślin, który powoduje lepszy rozwój korzeni i zabezpiecza je przed gniciem. Wielu farmerów uzyskało lepsze plony przez opryski rozcieńczonym H2O2. 20 galonów [88 litrów] wody zmieszać z 5 do 16 uncji [142g do 453,6g] H2O2 na 1 akr [0,4 ha]. Dla roślin domowych dodać 1 uncję [28,35g] 3% wody utlenionej lub 16 kropli 35% wody utlenionej na 1,1 litra wody. Woda utleniona jest doskonałym i bezpiecznym środkiem owadobójczym. W tym celu należy spryskać rośliny roztworem 8 uncji [226,8g] 3% wody utlenionej z 8 uncjami [226,8g] białego cukru na 4,4 litra wody.

Karmienie zwierząt wodą utlenioną

W 1950 r. dr Reginald Holeman chorym na raka myszom dodał wody utlenionej do ich wody do picia. 60 dni później nowotwór zniknął. Myszy, które dostawały wodę utlenioną do wody pitnej, były grubsze i żyły 2 razy dłużej. W 1980 r. Winifred Wirth powtórzył eksperyment dwukrotnie i otrzymał te same wyniki. Robert Strond, hodowca ptaków z Alcatraz, leczył ptaki, używając nadboranu sodu. Nadboran sodu z wodą tworzy nadtlenek wodoru.

Gdy dodano 30 ppm H2O2 do wody do picia na farmie kurczaków spowodowało to, że nie było ptasiej grypy, produkcja jajek wzrosła, mięso z kurcząt miało lepszy smak, indyki ważyły więcej, a mniej jadły. Indyki miały mniejszy wskaźnik śmiertelności. Mięso wieprzowe jest chudsze i ma wyższą kategorię, redukuje się lub eliminuje potrzebę stosowania antybiotyków. Wzrasta produkcja mleka i mleko ma większą zawartość tłuszczu. Zmniejsza się ilość bakterii, zmniejsza się ilość przypadków zapalenia wymion.

W 1985 r. właściciel farmy mlecznej zaczął stosować wodę utlenioną w całym gospodarstwie. Woda w jego farmie była zanieczyszczona i był problem z zapaleniem wymion u jego krów. Po zastosowaniu wody utlenionej od pewnego czasu farmer zaobserwował wzrost zdrowia jego krów. W kwietniu 1988r. zawartość tłuszczu w mleku jego krów była 5,3% .Inny farmer ważył mleko od każdej krowy i zauważył , że produkcja wzrosła od 6 do 8 pudów [od 2,7 do3,6 kg] na każdą krowę. Inny farmer zapisywał ilość bakterii i stwierdził, że zmniejszyły się poniżej 2.000 na cm3. Kiedy woda utleniona była stosowana dla bydła wzrosła produkcja mleka i zawartość tłuszczu w mleku. Farmerzy także zauważyli zmniejszenie się ilości zapalenia wymion w ich stadach. Farmerzy świń zauważyli, że używając mniej żywności świnie szybciej tuczyły się [nawet o 30 dni mniej]. U indyków i kurczaków wzrastała waga przy zużyciu mniejszej ilości karmy. Pewien mężczyzna z Wisconsin powiedział, że wzrosła reprodukcyjność byków gdy zastosował wodę utlenioną do wody pitnej.

Niektóre badania na zwierzętach wskazują, że kiedy woda utleniona podawana jest doustnie wchodzi w reakcję z żelazem i małą ilością witaminy C w żołądku i tworzy rodniki hydroksylowe. Praktyczną zasadą jest dodawanie 8 do 10 uncji [226,8 do 283,5g] 35% wody utlenionej do 1000 galonów [4400 litrów] wody do picia [30 ppm]. Dozowanie wody utlenionej do wody uzdatnionej lub miejskiej może być wykonane przez urządzenia pomiarowe, jednakże ręczne dodawanie jest też dobre. Jeżeli nie masz urządzeń pomiarowych, zaczynaj dozowanie od 1 łyżeczki 35% wody utlenionej w wodzie pitnej dla zwierząt. Tyle samo używaj dla wszystkich zwierząt w gospodarstwie: krów, świń, drobiu, owiec, kóz, królików i ptactwa .

Terapia tlenem

Kiedy mruczymy, wymiana gazu pomiędzy nosem i zatokami wynosi około 98%. Podczas normalnego oddechu wymiana gazowa wynosi około 4%. Zatoki są głównym producentem tlenku azotu, który pomaga rozszerzyć naczynia włoskowate i zwiększa przepływ krwi. Kiedy poziom tlenku azotu był mierzony podczas mruczenia stwierdzono, że jest go 15 razy więcej niż przy normalnym oddychaniu.

Tlen jest najważniejszy dla życia. Wchodzi w reakcję z odpowiednimi produktami przemiany materii, eliminuje je z organizmu. Proces ten nazywa się cyklem utleniająco-redukcyjnym. Jeżeli nie ma wystarczającej ilości tlenu w organizmie detoksykacja zachodzi powoli, produkty odpadu gromadzą się , cyrkulacja krwi zwalnia i tlen nie dochodzi do komórek. Energia jest produkowana przez organizm gdy glukoza i tlen reagują tworząc ATP . Przez 24 godziny ludzki organizm produkuje ATP w zależności od masy ciała. Jeżeli produkuje 10% mniej ATP niż normalnie organizm czuje się zmęczony i zwalnia. Jeżeli produkcja spada znacznie poniżej 10% organizm może umrzeć. Nowotwór zaczyna się gdy normalne komórki nie mają dostarczonego tlenu w wystarczającej ilości. Jeżeli poziom tlenu spada poniżej 40% komórka zaczyna proces fermentacyjny zamiast spalania. Proces fermentacji produkuje tylko 1/6 energii utleniania i brak energii powoduje produkowanie specjalnego. Zdrowe komórki są otaczane przez ten enzym i tlen atomowy nie może się do nich przedostać [najprawdopodobniej chodzi o katalazę – dop. IGYA]. Nowotwór, bakteria i wirusy nie mają tych enzymów coating i są utleniane w kontakcie z tlenem.

Najlepszymi źródłami aktywnego tlenu są ozon, nadtlenek wodoru i nadmanganian potasu. Dr Otto Warburg dostał nagrodę Nobla w 1931r za odkrycie przyczyny powstawania nowotworów. Nowotwór powstaje wtedy gdy komórka zamienia oddychanie tlenowe na beztlenowe. Wzrost komórek rakowych jest zainicjowany przez brak tlenu. Brak tlenu i wysoki poziom kwasowości zwykle idą razem w parze. Jaśniejszy czerwony kolor krwi świadczy o przenoszeniu większej ilości tlenu. Ciemny kolor krwi mówi o przenoszeniu mniejszej ilości tlenu. Wszystkie normalne komórki wymagają tlenu. Komórki pozbawione 60% tlenu przekształcą się w komórki nowotworowe. Komórki pozbawione 35% tlenu przez 48 godzin także mogą przekształcić się w nowotworowe. Komórki nowotworowe mogą żyć bez tlenu. Komórki organizmu tworzą ATP. ATP musi być tworzone przez wszystkie komórki dla uzyskania energii, włączając również komórki nowotworowe. Ten biochemiczny proces gdzie tworzy się ATP nazywa się utlenianiem fosforytowym i jest zależne od tlenu. Komórki nowotworowe tworzą ATP przez fermentację fosforytową [phosphorylation], która zachodzi w środowisku kwaśnymi przy niskiej zawartości tlenu. Komórki tlenowe oddychając tworzą aż 36 cząsteczek ATP z każdej cząsteczki glukozy. Beztlenowe oddychanie tworzy tylko 2 cząsteczki ATP.

Kiedy komórki nie są zasilane w tlen zachodzi proces fermentacji cukru i zaczynają się tworzyć komórki nowotworowe. Głównym paliwem dla organizmu ludzkiego jest cukier prosty zwany glukozą. Glukoza przychodzi z pożywieniem które my jemy. Kiedy spożywamy złożone węglowodany zostają one przekształcone w glukozę przez nasz system trawienny. Energia zawarta w żywności jest przekształcana w energię chemiczną podczas serii reakcji znanych jako oddychanie komórkowe. Oddychanie tlenowe wyciąga maksimum energii z glukozy. Kiedy poziom tlenu jest niewystarczający, oddychanie beztlenowe może uwolnić energię bez tlenu i zachodzi to w cytoplazmie komórki. Komórki nowotworowe stosują oddychanie beztlenowe częściowo lub całkowicie. Takie rzeczy jak niezrównoważone odżywianie, uraz fizyczny, toksyczne chemikalia, reakcje alergiczne, promieniowanie, infekcje, pasożyty, bakterie i wirusy mogą uszkodzić komórkę i jej mitochondria zubożyć w tlen. Kiedy niezbędne kwasy tłuszczowe są usunięte z diety, komórki nie mają szansy aby zastąpić niewłaściwe tłuszcze w ich strukturze w rezultacie mamy II typ cukrzycy a czasami nowotwór.

Jest 5 niezbędnych składników odżywczych aby utrzymać zdrowe mitochondria:

1. L-carnitine: dla prawidłowego utlenienia tłuszczy w komórce. L-carnityna tworzy się w organizmie z aminokwasu lizyny. Dobrym źródłem aminokwasów jest serwatka w proszku.

2. Koenzym Q 10 : jest niezbędny do syntezy ATP i zabezpiecza komórki przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Koenzym Q10 jest w sardynkach, jajkach, zbożach, szpinaku.

3. Alfa lipoic acid: pomaga w regeneracji witamin E i C po ich utlenieniu. Jego źródło znajduje się w szpinaku, brokułach, pomidorach, grochu, brukselce i brązowym ryżu.

4. Witamina E: zabezpiecza membranę komórki przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Znajduje się ona w zbożu, orzechach, nasionach, szpinaku, i w różnych innych zielonych warzywach liściastych.

5. Witamina C: wstrzymuje utlenianie cholesterolu i podwyższa produkcję antyoksydantów. Witamina C jest w owocach, jagodach, pomidorach. Witamina C jest niezbędna do syntezy carnityny. Konwersja Witaminy C w carnitynę zachodzi w wątrobie.

Okrężnica jest odpowiedzialna za eliminację materiałów odpadowych i toksyn oraz asymilację pożywienia . Kiedy ściany okrężnicy są twarde z powodu fermentacji odpadowych materiałów i trujących toksyn, zachodzi w niej proces gnilny i tworzą się gazy. Przewody gastryczno- jelitowe są około 40% bardziej wydajne w przyswajaniu tlenu niż płuca. Chirurdzy rutynowo używają okrężnicy pacjenta do oddychania podczas niektórych procedur chirurgicznych.

Terapia wodą utlenioną

Są dwie metody wprowadzania wody utlenionej – doustnie i dożylnie. Do większości medycznych zastosowań wystarczy doustne przyjmowanie wody utlenionej. Terapia wodą utlenioną jest także używana jako alternatywna dla medycznego traktowania nowotworów. Woda utleniona jest wstrzykiwana dożylnie w bardzo niskich stężeniach [mniej niż 1%] bezpośrednio do krwi. Stosowanie dożylne wody utlenionej było opisane w 1920 roku podczas epidemii grypy. Dożylne stosowanie wody utlenionej było używane z sukcesem do leczenia zapalenia płuc podczas epidemii w czasie I wojny światowej. Dożylne wprowadzanie wody utlenionej zmniejszyło o połowę śmiertelność z powodu zapalenia płuc.

W 1940r. ojciec Richard Willhelm pisał o zastosowaniu wody utlenionej do leczenia chorób bakteryjnych skóry i polio. Zgodnie z Amerykańskim Stowarzyszeniem Nowotworowym „nie jest naukowo ewidentne, że woda utleniona jest bezpieczna, efektywna i użyteczna do traktowania nowotworów”.

Komórki nowotworowe [guzy], bakterie i obce elementy we krwi mogą zwykle być zniszczone podczas terapii wodą utlenioną. Operacja i chemioterapia niszczy tkankę mózgową . Dożylne wprowadzenie wody utlenionej także pomaga w chorobach płuc, gangrenie, arteriosklerozie, AIDS, przeziębieniach, astmie, nowotworach itp.

Rozedma płuc jest jednym z warunków, dla których dożylne wprowadzenie wody utlenionej jest najlepsze. Rozedma jest destrukcją pęcherzyków małych torebek powietrza w płucach. Nawilżacz z zastosowaniem przynajmniej 1 uncji [28,35g] 35% wody utlenionej dodanej do 1 galona [4,4 litra] niechlorowanej wody ułatwia nocne oddychanie. Wprowadzenie wody utlenionej ma zdolność do czyszczenia wewnętrznej części płuc i przywraca zdolność oddychania. W ciągu minuty tlen z wody utlenionej zaczyna bąbelkować do góry pomiędzy membranami torebek płucnych i akumuluje śluz. Pacjent zaczyna kasłać i wydala zakumulowany materiał z płuc. Częstotliwość bąbelkowania, kasłania i oczyszczania może być regulowane po prostu przez włączanie lub wyłączanie nawilżacza. Ponieważ woda utleniona czyści długą powierzchnię i niszczy infekcje bakteryjne, pacjent odzyskuje zdolność do lepszego oddychania.

Woda utleniona była używana dożylnie i dotętniczo przez lekarzy w USA i innych krajach. Międzynarodowa Fundacja Bio-Oxidative Medicine finansuje kliniczne badania w zakresie terapii wodą utlenioną. Znaleźć lekarza można pod telefonem /405/ 478 4266 lub napisać do The Internacional Bio-Oxidative Medicin Foudation, P.O Box 13205, Oklahoma City, OK 73113.

Więcej informacji na temat stosowania wody utlenionej można uzyskać z Educational Concern for Hydrogen Peroxide /ECHO/: Father Richard Willhelm /813/ 597 4111 lub /606/ 635 9297.

Picie wody utlenionej

Organizm ludzki wydziela 70% toksyn przez oddychanie. Gdy oddychamy cząsteczki tłuszczowe w reakcji z atomami tlenu produkują CO2. Dwutlenek węgla jest najbardziej licznym produktem metabolizmu. Pozostałe 30% toksyn jest wydalanych przez defekację i pot. Małe ilości toksyn rozpuszczalnych w wodzie jest usuwanych z moczem. Jeżeli twoje oddychanie nie jest bardzo sprawne, nie masz możliwości oczyścić się z toksyn sam. Badania pokazują, że płytkie oddychanie bardzo często dotyczy osób chorych na nowotwór. Pijąc wodę utlenioną, zwykle pomagamy oczyścić ciało z nadmiaru toksyn, bakterii, wirusów i nowotworów. Własności kwasowe tłuszczy obniżają pH komórek organizmu i poziom tlenu, produkując idealny grunt dla nowotworu. Nowotwór potrzebuje kwaśnego otoczenia z niską zawartością tlenu do przeżycia i wzrostu. Twoje nerki muszą pracować ciągle, jeżeli mniej niż 70% toksyn jest usuwanych przez oddychanie, co jest przyczyną licznych chorób.

Pijąc wodę utlenioną, możemy spowodować rozstrój żołądka. Woda utleniona powinna być pita na pusty żołądek, 1 godzinę przed jedzeniem lub 3 godziny po jedzeniu. Pokarm w żołądku może być przyczyną niestrawności lub wymiotów. Osoby z chroniczną kandydozą mogą potrzebować zaczynać od 1 kropli na 8 uncji [225g] wody 3 x na dzień, następnie 2 krople na 8 uncji [225g] wody 3 x na dzień zanim zaczną stosować schemat. Nie należy mieszać chlorowanej wody kranowej z 35% wodą utlenioną. Osoby z całą serią problemów mogą skorzystać z pozostawania na 25 kroplach 3 x na dzień przez 1 do 3 tygodni. Następnie zmniejszyć do 25 kropli 2 x na dzień aż do momentu, gdy problem zniknie [od 1 do 6 miesięcy]. Niektórzy pacjenci biorą 3 lub 4 kapsułki lecytyny w tym samym czasie co wodę utlenioną, aby zatrzymać nudności.

Gdy obumarłe bakterie i toksyny są uwalniane z waszego organizmu, wasza zdolność do ich szybkiej eliminacji znowu może być przyczyną jakiegoś bólu lub dyskomfortu w nerkach. To przeciążenie toksynami może być przyczyną zmęczenia, biegunki, bólu głowy, problemów skórnych, symptomów zimna lub podobnych do przeziębień oraz nudności. Jeżeli to się zdarzy, należy zredukować dozowanie wody utlenionej do poprzedniej ilości, dopóki problemy nie ustąpią. Nie należy przerywać picia wody utlenionej, chyba że ból lub rozdrażnienie będzie bardzo poważne /ostre/. Dyskomfort i rozdrażnienie szybko zniknie po przejściu do poprzedniej ilości wody utlenionej, która była pita. Kontynuacja programu picia wody utlenionej oczyści organizm szybko z nadmiaru toksyn. Inna metoda picia wody utlenionej polega na dodaniu 1 kropli wody utlenionej do każdej uncji [28,35g] wody, którą pijecie. Jeżeli smak wody utlenionej jest dla ciebie zbyt mocny, spróbuj dodawać 1 kroplę wody utlenionej do każdych 2 uncji [56,7g] wody, którą pijesz.

Normalnie komórki organizmu mają pełno cząsteczek tlenu i lekko alkaliczne pH. Komórki nowotworowe mają kwaśne pH i brak tlenu. Komórki nowotworowe nie mogą przeżyć w otoczeniu tlenu. Nowotwór i wszystkie choroby nie lubią tlenu. Własne komórki zużywające tlen wymagają diety zawierającej odpowiednie ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych. Większość powszechnych produktów spożywczych mających wpływ na populację jest bezpośrednio związana z głodem tlenu. Astma, rozedma i inne choroby płuc wzrastają szczególnie w metropoliach z zanieczyszczonym powietrzem. Wzrasta ilość przypadków zaparć, biegunek, pasożytów jelitowych i nowotworów jelit.

Wiele z nowych „cudownych” leków i suplementów zawiera Koenzym Q10, który pomaga regulować utlenianie międzykomórkowe. Organiczny german zwiększa poziom tlenu w komórkach. Niacyna i witamina E popiera oksydację tkankową przez rozszerzenie naczyń krwionośnych. Witamina E powoduje skuteczniejsze użycie dostępnego tlenu i bakterii acidofilnych do ustabilizowania dobroczynnej flory bakteryjnej w jelitach. Woda utleniona jest tylko jednym z wielu składników, które pomagają regulować ilość tlenu dostarczanego do komórek. Obecność wody utlenionej jest niezbędna do wielu innych funkcji. Woda utleniona jest wymagana do produkcji hormonów tarczycy i hormonów seksualnych, do produkcji interferonu, rozszerzenia naczyń krwionośnych w sercu i mózgu, i do utylizacji glukozy przy cukrzycy.

German jest śladowym pierwiastkiem, który wspiera absorpcję tlenu w komórce. German podwyższa zdolność komórek do generowania energii przez zwiększenie dostarczania tlenu do komórek. Organiczny German – 132 nie wykazuje żadnych działań ubocznych. German wzmacnia system immunologiczny, normalizuje wysokie ciśnienie krwi i cholesterolu oraz zabezpiecza organizm przed ponownymi zaburzeniami komórek. German stymuluje system immunologiczny pacjentów z nowotworem w zależności od indywidualnego zdrowia. Wysokie stężenia germanu można znaleźć w ziołach: żeń-szenia, grzybach shitake, aloesie i czosnku. Uzdrawiająca woda z Lourdes we Francji także zawiera znaczące ilości germanu. German znacząco zwiększa produkcję interferonu w organizmie. Badania sugerują, że german pomaga normalizować obronę organizmu u chorych na raka.

Pojedynczy atom tlenu jest bardzo aktywny i jest określany jako wolny rodnik. Ciągle czytamy, że wolne rodniki są odpowiedzialne za wszelkiego rodzaju dolegliwości, a nawet przedwczesne starzenie się. Nasze organy tworzą i wykorzystują wolne rodniki, aby zniszczyć szkodliwe bakterie, wirusy i grzyby. Białe ciałka krwi są odpowiedzialne za zwalczanie infekcji i obcych okupantów [bakterie, wirusy i grzyby itp.] w organizmie przez wytworzenie nadtlenku wodoru, aby je utlenić. Witamina C pomaga walczyć z infekcjami przez produkowanie nadtlenku wodoru, który stymuluje produkcję prostaglandyn. Lactobacillus znajdujący się w okrężnicy i pochwie także produkuje nadtlenek wodoru. To niszczy szkodliwe bakterie i wirusy, zapobiegając chorobom okrężnicy, pochwy, infekcjom pęcherza i wielu innych dolegliwości. Gdy lactobacillus w okrężnicy lub pochwie są wyparte przez szkodliwe wirusy, drożdże lub bakterie, dobre efekty daje natrysk lub lewatywa roztworem z 3 łyżek 3% wody utlenionej na 1,1 litra destylowanej wody. Przyjazne bakterie w okrężnicy i pochwie są tlenowe, podczas gdy szkodliwe bakterie, wirusy i komórki nowotworowe są beztlenowe i nie mogą przeżyć w obecności tlenu lub wody utlenionej.

Rodniki hydroksylowe tworzą się, gdy superutleniacz i nadtlenek wodoru reagują razem. Aby zapobiec uszkodzeniu komórek, antyutleniacze i kwas solny powinny być użyte, jeżeli woda utleniona będzie stosowana przez dłuższy okres czasu. Antyutleniacze występują w różnej postaci pigułkach i różnej formie żywności. Antyutleniaczem jest żurawina, borówki, jagody, aronia, granaty itp. Najlepszym naturalnym antyutleniaczem jest kropla oleju goździkowego na język, który zawiera 10 razy więcej antyutleniaczy niż owoce jagodowe. Dentyści używają oleju goździkowego jako antyseptyka od wielu lat.

Woda utleniona pomaga na następujące choroby i dolegliwości:

początki cukrzycy u dorosłych, alergie, chorobie Alzheimera, anemię, anginę, arytmię, artretyzm, astmę, infekcje bakteryjne, zapalenie oskrzeli, nowotwory, candida, choroby układu krążenia, choroby naczyniowe mózgu, syndrom chronicznego zmęczenia, przewlekły ból, zgorzel cukrzycowa, retinopatia cukrzycowa, problemy trawienne, rozedma, infekcja Epstein-Barr, alergie pokarmowe, zakażenia grzybicze, gangrena, zapalenie dziąseł, bóle głowy, choroby serca,, opryszczka, półpasiec, zakażenia, zaburzenia odporności, infekcje HIV, choroby zakaźne, grypy, ugryzienia owadów, marskość wątroby, toczeń rumieniowaty, migrenowe bóle głowy, stwardnienie rozsiane, zakażenia pasożytami, choroba Parkinsona, zapalenie płuc, choroby prostaty, choroby płuc, reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie zatok, ból gardła, cukrzyca typu II, wrzody, zakażenia wirusowe, brodawki, grzybice itp.

Pewne efekty picia wody utlenionej są następujące: znika zapalenie stawów, normalizuje się ciśnienie krwi, nowotwory przechodzą w remisję, powraca wysoki poziom energii, regulują się organy wewnętrzne, polepsza się pamięć, eliminuje się depresja itp. Woda utleniona stymuluje system enzymatyczny w całym organizmie, zwiększa metabolizm, powoduje rozszerzenie małych tętnic i zwiększa przepływ krwi, wzmacnia w organizmie dystrybucję i konsumpcję tlenu podczas wzrostu temperatury ciała.

Możliwe są następujące reakcje podczas picia wody utlenionej: wysypki na skórze, nudności, senność, nietypowe zmęczenie, biegunka, katar, infekcje ucha, czyraki lub inne, które świadczą o tym, że toksyny są wydalane z organizmu. Jest to naturalna reakcja organizmu na oczyszczanie i to oczyszczanie będzie trwało krótko, jeżeli będziesz kontynuował swój program stosowania wody utlenionej. Przede wszystkim nawet jeżeli musisz zmniejszyć ilość dawki, kontynuuj program. Nie rezygnuj. Jeżeli masz jakąś reakcję na wodę utlenioną z powodu oczyszczania organizmu, możesz chcieć zwiększyć dawkę, aby przyspieszyć oczyszczanie. Oczyszczanie jest efektem działania organizmu na umierające bakterie lub różne formy trucizn, które są uwalniane i eliminowane z organizmu przez różne organy, jak skóra, płuca, nerki i wnętrzności. Pamiętaj: kiedy woda utleniona wchodzi w kontakt z wirusami i paciorkowcami, będzie uwalniany wolny tlen. To może się zdarzyć w twoim żołądku. Jeżeli twój żołądek czuje dyskomfort, to znaczy tylko, że woda utleniona niszczy wirusy i paciorkowce w twoim organizmie.

Niebezpieczeństwa i skutki uboczne stosowania wody utlenionej są nieliczne i sprzeczne. Zaobserwowano 2 wypadki śmiertelne u dzieci, które spożyły 27% wodę utlenioną i 40% wodę utlenioną [oczywiście nie spożywa się w celach leczniczych takich stężeń, tylko nadtlenek się rozcieńcza; to były wypadki]. Pewna kobieta połknęła pełne usta 35% wody utlenionej. Zaczęła natychmiast wymiotować, a następnie zemdlała i zatrzymał się oddech. Doświadczyła erozji i krwawienia z przełyku i żołądka, ale przeżyła ten wypadek. Została poddana badaniu 12 dni później i jej żołądek i przełyk były zdrowe.

Uwaga

Biorąc wodę utlenioną bezpośrednio przed snem można mieć trudności z zasypianiem, ponieważ wzrasta poziom tlenu w komórkach.

UWAGA: osoby, które miały przeszczepy, nie mogą stosować wody utlenionej. Woda utleniona stymuluje system odpornościowy i może spowodować odrzucenie przeszczepu.

Wodę utlenioną należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Najlepiej przechowywać ją w tyle lodówki lub zamrażarki w pudełku lub innym pojemniku z napisem NIEBEZPIECZNE.

Pić wodę utlenioną 1 godzinę przed lub 3 godziny po jedzeniu. Dodaj wodę utlenioną do czystości „do celów spożywczych” do 8 uncji [226,8g] destylowanej wody, źródlanej wody, mleka, soków warzywnych lub soków owocowych. Nie należy używać chlorowanej wody kranowej. Woda utleniona jest używana do pasteryzacji mleka w większości krajów na całym świecie. 12 kropli 35% wody utlenionej na 1,1 litra mleka jest równoznaczne z pasteryzacją. W świeżych sokach z marchwi i bananów znajduje się enzym, który rozkłada wodę utlenioną na wodę i tlen podczas kontaktu. Nie używać napojów słodzonych, alkoholowych lub gazowanych. Pić wodę utlenioną na pusty żołądek. Jeżeli twój żołądek się rozstroi na danym poziomie, zostań na tym poziomie lub wróć do poprzedniego poziomu. Ofiary grzyba Candida mogą potrzebować zostać na 1 dawce na dobę aż do 1 tygodnia, zanim zaczną schemat dozowania wody utlenionej. Kiedy reagujemy na wyższe dawki, można używać więcej wody. Bardzo ważne są głębokie oddechy na świeżym powietrzu i ćwiczenia.

Uwaga: Jeżeli jakieś wysokie stężenie wody utlenionej upadnie na skórę, należy natychmiast spłukać skórę wodą. Na skórze mogą czasowo powstać białe plamy.

Uwaga tłumacza: po porównaniu schematów używania wody utlenionej stwierdzono, że w schemacie dozowania 3% wody utlenionej pomyłkowo napisano „uncja” zamiast łyżeczka, co zostało poprawione w tłumaczeniu.

1 łyżeczka 3% wody utlenionej i ½ łyżeczki 6% wody utlenionej oraz 4 krople 35% wody utlenionej zawierają tą samą ilość nadtlenku wodoru.

Schemat używania 3% wody utlenionej o czystości do celów spożywczych.

Dzień 1 ....................... 1 łyżeczka dziennie

Dzień 2 ....................... 2 łyżeczki dziennie

Dzień 3 ....................... 3 łyżeczki dziennie

Dzień 4 ....................... 4 łyżeczki dziennie

Dzień 5 ...................... 5 łyżeczek dziennie

Dzień 6 do 12 ............. 5 łyżeczek 2 x dziennie

Dzień 13 do 19 ............ 5 łyżeczek 3 x dziennie

Dzień 20 do 25 ............ 5 łyżeczek 2 x dziennie

Dzień 27 do 32 .......... 5 łyżeczek co drugi dzień

Dzień 33 i dalsze ...... 5 łyżeczek co trzeci dzień

Jeżeli powyższe ilości są zbyt duże, wróć do takich ilości spożywania, przy których czujesz się komfortowo. Zostań na tym poziomie aż do czasu, kiedy uzyskasz oczekiwane rezultaty. Jeżeli kondycja jest zła, zostań na 8 łyżeczkach 0,5% roztworu dwa razy na dzień tak długo, jak potrzeba. Aby uzyskać 0,5% roztwór wody utlenionej, należy zmieszać 1 część 3% wody utlenionej z 5 częściami wody destylowanej. Jeżeli masz słaby żołądek, spróbuj używać 1 łyżeczkę 3% wody utlenionej w 8 uncjach [226,8g] mleka, soku warzywnego, soku owocowego, napojach niesłodzonych, bezalkoholowych i nie gazowanych.

Schemat używania 6% wody utlenionej o czystości do celów spożywczych:

Dzień 1 ......................... 1/2 łyżeczki dziennie

Dzień 2 ........................ 1 łyżeczka dziennie

Dzień 3 ........................ 1 ½ łyżeczki dziennie

Dzień 4 ......................... 2 łyżeczki dziennie

Dzień 5 ......................... 2 ½ łyżeczki dziennie

Dzień 6 do 12 .................. 2 łyżeczki 3 x dziennie

Dzień 13 do 19 ................. 2 łyżeczki 2 x dziennie

Dzień 20 do 27 .............. 2 łyżeczki co drugi dzień

Dzień 28 do 35 .............. 1 łyżeczka co drugi dzień

Schemat używania 35% wody utlenionej o czystości do celów spożywczych

Dzień 1 .......................... 3 krople, 3x dziennie

Dzień 2 ......................... 4 krople, 3 x dziennie

Dzień 3 ......................... 5 kropli, 3 x dziennie

Dzień 4 ......................... 6 kropli, 3 x dziennie

Dzień 6 ......................... 8 kropli, 3 x dziennie

Dzień 7 ......................... 9 kropli, 3 x dziennie

Dzień 8 ........................ 10 kropli, 3 x dziennie

Dzień 9 ........................ 12 kropli, 3 x dziennie

Dzień 10 ....................... 14 kropli, 3 x dziennie

Dzień 11 ....................... 16 kropli, 3 x dziennie

Dzień 12 ...................... 18 kropli, 3 x dziennie

Dzień 13 ...................... 20 kropli, 3 x dziennie

Dzień 14 ...................... 22 krople, 3 x dziennie

Dzień 15 ...................... 24 krople, 3 x dziennie

Dzień 16 ...................... 25 kropli, 3 x dziennie

Przy poważnych problemach zostań na 25 kroplach 3 x dziennie przez 1 do 3 tygodni. Zredukuj dozowanie do 25 kropli 2 x dziennie, gdy problemy odejdą. Może to być od 1 do 6 miesięcy. Kiedy problem zniknie, zredukuj dozowanie do 25 kropli 1 x dziennie przez tydzień, następnie 25 kropli co drugi dzień przez tydzień, następnie 25 kropli co trzeci dzień przez tydzień i 25 kropli co czwarty dzień przez tydzień. Dobre rutynowe postępowanie to od 5 do 20 kropli na tydzień. Dodatek miedzi do wody utlenionej zwiększa skuteczność wody utlenionej na bakterie aż do 3000 razy. Koenzym Q10, organiczny german, niacyna, witamina E, olej lniany, lecytyna i acidofilne bakterie pomagają zwiększyć utlenialność.

Komentarze  
+29 # Czarna 2010-09-13 20:08
"Dodatek miedzi do wody utlenionej zwiększa skuteczność wody utlenionej na bakterie aż do 3000 razy. "
Jak należy dodawać tą miedz ??????
w jakich proporcjach???? ????
Odpowiedz
# dorota pazik 2015-02-06 12:37
walcze od długiego czasu z paciorkowcem w gardle interesuje mnie gdzie mozna kupić miec w płynie i w jakich proporcjach ,
będe wdzięczna
Odpowiedz
-69 # snejk 2010-11-13 11:13
to jakiś pedał wymyślił
Odpowiedz
-55 # prof dr hab Edmund K 2011-05-14 14:06
Jako biofizyk nie mogę zgodzić się z powyższym artykułem, woda utleniona (3- 5%) nie ma działania antybakteryjneg o, ani bakteriostatycz nego, gdyż nie przenika przez błonę bakteryjna i w ogóle na nią nie oddziałuje. Leczenie za pomocą iniekcji dożylnych to jakaś zgroza! Nadtlenek wodoru powoduje bowiem hemolizę! Nie wiem skąd są te informację, ale zdecydowanie odradzam ich czytanie!
Odpowiedz
-21 # SMOLIK 2011-05-28 07:13
WIDZE ŻE PAN ŻYDOMASOŃSKIE SZKOŁY SKOŃCZYŁ I TE BREDNIE ROZPOWIADA.
Odpowiedz
-34 # RATOWNIK medyczny 2012-01-27 14:29
ZGROZA!! zgadzam sie z Panem Edmundem, a normalnym ludziom takie "mądrości" to utleniaja najwyzej mózg...... poza tym ani jednego żródła nie podano- artykul pisany chyba z nudow i z palca wyssany :/ zlepek jakichs bezkontekstowyc h pseudonaukowych frazesów....... .... z którymi nijak nie mozna sie zgodzic........ ...
Odpowiedz
# Aleksander Kiełpińsk 2015-06-08 10:35
oooo,Pan ratownik też się nie przedstawił...m oże to ta sama osoba opłacona przez jakiś kartel farmaceutyczny? Śmiało!Nazwiska ,miejsca pracy poproszę!
Odpowiedz
# Miron 2016-03-19 16:32
polecam ksiazke profesora Nieumywakina..w oda utleniona na strazy zdrowie..
Odpowiedz
+14 # montffa 2012-12-01 15:49
Cytuję prof dr hab Edmund K:
Jako biofizyk nie mogę zgodzić się z powyższym artykułem, woda utleniona (3- 5%) nie ma działania antybakteryjnego, ani bakteriostatycznego, gdyż nie przenika przez błonę bakteryjna i w ogóle na nią nie oddziałuje. Leczenie za pomocą iniekcji dożylnych to jakaś zgroza! Nadtlenek wodoru powoduje bowiem hemolizę! Nie wiem skąd są te informację, ale zdecydowanie odradzam ich czytanie!

Woda utleniona na straży życia - autor książki osobiście w trakcie sympozjum naukowego wstrzykuje sobie dożylnie wodorotlenek i nie umiera. Więc co z tą hemolizą. Najbardziej wkurzają mnie tacy ignoranci jak autor tego postu. jakim cudem został pan profesorem?
Odpowiedz
# 3qm 2016-02-08 21:01
Pewnie Wałęsa mu nadał.
Odpowiedz
# danuta 61 2016-09-30 17:38
Z niego taki profesor jak z koziej dupy trąba. Pije ta wode wg powyzszego schematu od 2 lat . Zyje i mam sie doskonale
Odpowiedz
# Józef1234 2016-11-29 22:13
boskim
Odpowiedz
# serpa 2017-03-10 21:06
Takim profesorem możesz zostać i ty. Wystarczy, że wpiszesz w pole "Imię (obowiązkowe): prof dr hab. Z błędami, bo pisze się: prof. dr hab. Ten człowiek udowadnia, że woda utleniona nie jest środkiem odkażającym. Po cóż zatem sprzedają ja w aptekach?
Odpowiedz
# Aleksander Kiełpińsk 2015-06-08 10:33
panie prof. Edmundzie K. wstydzi Pan się nazwiska?Kim Pan jest?Gdzie Pan pracuje i dla kogo?Chciałem zweryfikować kim Pan jest bo każdy może sobie tytuł napisać np ja jestem kosmonauta akrobatyk ;)
Odpowiedz
# 3qm 2016-02-08 21:00
Jako biofizyk mało jeszcze wiesz. Powinieneś zająć się fizyką bo przedrostek bio, niewiele ma wspólnego z tym co wiesz.
Odpowiedz
# serpa 2017-03-10 20:53
"Jako biofizyk nie mogę zgodzić się z powyższym artykułem, woda utleniona (3-5%) nie ma działania antybakteryjneg o" A wydawało mi się, że w aptece sprzedają ja do dezynfekcji. Co to jest dezynfekcja? Dezynfekcja (po polsku dosłownie oznacza odkażanie) – postępowanie mające na celu niszczenie drobnoustrojów i ich przetrwalników. Dezynfekcja niszczy formy wegetatywne mikroorganizmów . Oj chyba pan się habilitował z demonologii lub sakramentologii .
Odpowiedz
# Dareksssss 2017-10-30 05:41
Myli się Pan. Zarowno praktyka jak i teoria dowodzi o dzialaniu wody utlenionej. Zarówno Rosjanie jak i Amerykanie stosuja ja w praktyce lekarskiej. Jest zbyt tania by na niej zarobic. Nauka szczegolnie w Polsce jak nie umie czegos wyjasnic zapomina o tym. Badania i zastosowanie na kosmonautach z czasow CCCP dostepne sa w Rosji proszę sie pofatygowac.
Odpowiedz
+21 # ome 2011-06-17 23:54
trzeba tez dodać że miedzy stosowaniem wody utlenionej na dłuższą mete trzeba również stosowac przeciwutleniac ze w jakiś odstepach czasowych do ochrony komórek bo moga powstać stany zapalne w miecjach leczonych, np. wit. E, C lub poprostu w diecie
dobry artykuł, pozdrawiam ;-)
Odpowiedz
-2 # JK 2011-07-19 22:12
Skąd posiada pan te informacje i czy zostały wypraktykowane przez osoby mogące potwierdzić ich wiarygodność?
Odpowiedz
-32 # nowa 2011-11-12 07:49
:oops: ja z ta pasta prubowalam ale nie radze dziasla sie biale robią i strasznie szczypią a po za tym czy mam bielsze nie widac róznicy polecam paski wybielajace ;-)
Odpowiedz
-3 # jarko 2011-12-13 12:58
zawiadom o nowosci
Odpowiedz
-5 # jadziu 2011-12-13 12:59
zawiadom o nowosci
Odpowiedz
-5 # jadziu 2011-12-13 13:00
zawiadom
Odpowiedz
+9 # endii 2011-12-21 16:06
GOSC polecam dobrze działa na potencje po tygodniu, rano byłem pod wrażeniem :-*
Odpowiedz
+30 # Hufnal 2012-02-14 20:38
"Chociaż naukowcy od dawna poważnie zajmują się zagadnieniem wpływu wody utlenionej na przebieg leczenia różnych chorób (gangreny, sączących i ropnych ran w chorobie popromiennej, chorób nowotworowych), badania te nie uzyskały szerokiego rozgłosu. Przyczyną tego stanu rzeczy jest zajadły sprzeciw ogromnego przemysłu wytwarzającego syntetyczne lekarstwa, jako jednej z głównych gałęzi biznesu, który przynosi wielkie dochody żerując na nieszczęściu ludzkim, oraz opór przedstawicieli tego przemysłu wobec podważania ich „autorytetu”."
Odpowiedz
# ulllaa 2015-06-18 09:06
zgadzam się w 100 % Na wodzie utlenionej farmacja zbankrutuje!!!!
Odpowiedz
+40 # Boguśka 2012-03-16 11:09
Ja w to wierzę właśnie/między innymi dlatego że pan profesor jest przeciwko Nie z przekory ale z doświadczenia wszystko co mi pomogło a nie wywodzi się z medycyny konwencjonalnej było w moim przypadku wyśmiewane przez lekarzy-jakie rady mają w zamian:kolejna operacja kręgosłupa, woreczek żółciowy wyciąć jest niepotrzebny(o dziwo jak posłuchałam to się dowiedziałam że jednak jest potrzebny bo jak nie mam jedzenia w żołądku to dostaję zapalenia żołądka z powodu ciągłego kapania żółci do żołądka),leki silne przeciwbólowe zamiast masażu i kręgarza itp Farmacja to świetny interes stać ją na finansowanie studiów medycznych i uczenie naszych przyszłych lekarzy jaki lek dawać na co to wszystko
Odpowiedz
# Mariusz_miliard 2016-02-01 18:38
Pan prof broni interesów, jeśli medycyna jaką nam oferują jest jedynie słuszna i koszmarnie droga, a płacimy my pacjenci i niepacjenci mimo iż nie leczy lecz podtrzymuje w złudnej nadziei, że jeśli zapłacimy za drogie leki to nam to pomoże... Nie dziwię się, że tak nas w trąbę robią, ziółka nie bo to szarlataństwo, a część leków np z herbapolu to niby z czego jest, z kosmosu? Mogę pokusić się o wiarygodność lekarzy w kwestii diagnozy, szkoda tylko, że nie mają zielonego pojęcia podłoża schorzeń, ale nie wierzę jak psu, gdy przepisuje mi leki i mówi, że "wszystko będzie dobrze" Zażywam wodę utlenioną w bezpiecznych dawkach i bardziej mnie przekonuje, że zrobi mnie to dobrze i zapobiegnie przyszłościowo wielu problemom, niż kłamstwa propagandy mafii farmaceutycznej .
Odpowiedz
+29 # Pilot1 2012-03-23 09:15
:lol:
lekarze to ignoranci. Czytają, że woda utleniona pomaga i negują to.
dla nich takie zwierze, jak żyrafa nie istneje :D
niestety czasami trzeba skorzystać z pomocy nedouczonych :cry:
od siebie dodam, że woda utleniona tłucze patogeny, wyleczyłem nią helicobaktera, efektem ubocznym jest dobre samopoczucie (z tą potencją potwierdzam).
Uwaga: należy stosować się do zaleceń i zaczynać spożywać bardzo stopniowo przyzwyczajaąc organizm.
Odpowiedz
# Malgorzatka 2015-11-17 07:48
Faktycznie trzeba stopniowo zaczac przyjmowanie wody utlenionej ... :cry: Przekonalam sie dosc intensywnie,ze tak to okresle. Zaczelam natychmiast od 25 kropli 3% , trzy razy dzennie. Rozlozylo mnie dokladnie i wrocily choroby sprzed lat. Ale "skutki uboczne" w postaci lepszego samopoczucia po trzech tygodniach przezwazaja negatywne skutki. (Bole kregoslupa, stawow, cysty kostne ... bol mija !!!). Wreszcie moge uzywac nadgarstkow dloni z cystami kosci (niektorzy lekarze nazywaje je nowotworami, ale tej nazwy nie lubie. Brzmi przerazajaco) . Pozdrawiam :-)
Odpowiedz
# Mihau 2016-11-23 17:58
nie neguję tej metody z WU, ale powiedz mi proszę jakim cudem mogłeś wyleczyć bakterię, która jest tlenowcem? :) a jeżeli nie wiesz co to są bakterie tlenowe to radzę się dokształcić nim zaczniesz Pan wprowadzać ludzi w błąd.
Chyba, że to ja się mylę a jeżeli tak proszę o sprostowanie moich wątpliwości ;)
Odpowiedz
# erni 2017-07-13 23:04
Widzisz Michałku, bo ty szukasz właśnie tego tak lub nie. Nie wiem jak ci to dokładnie wytłumaczyć, bo nie mam takiej wiedzy, ale weź pod uwagę, że ty też wszystkiego nie wiesz. Jeden fakt może nie przeczyć innemu.
Odpowiedz
-53 # papla 2012-05-26 11:51
jeżeli woda utleniona byłaby skuteczna w zapobieganiu nowotworom itd to lekarze by ją stosowali a nie meczyli ludzi chemioterapia
Odpowiedz
# McDucha 2012-08-12 19:56
jakby lekarze kierowali ludzi na terapie alternatywne , to by stracili pracę. Naprawdę tego nie rozumiesz?
Odpowiedz
# hodsy 2012-09-29 10:39
Ale z wody utlenionej nie ma zysku (100ml = 1,3zł) a za to z chemioterapii są zyski wielkie. Więc który lekarz powie pij tanią wodę utlenioną to nic, że nie zarobię. Lekarz przypisze najdroższy lek, bo ma z tego prowizję!!!!
Odpowiedz
+16 # Dodi 2013-01-06 23:51
wszystko co stanowi tanie leczenie jest zagrozeniem dla przemyslu farmaceutyczneg o.....tu nie chodzi o chorego czlowieka ale o kase !!!! Ile mamy lekow o tych samych wlasciwosciach ale o roznych cenach i nazwach ??? :)
Odpowiedz
+10 # Robert H 2013-01-20 18:32
mysle ze sie mylisz lekarze moga chciec ale nie pozwalaja na to koncerny farmaceutyczne, pomysl logicznie za leczenie chemioterapia firmy farmaceutyczne kasuja kupe kasy woda utleniona jest bardzo tanim skladnikim wiec powiedz gdzie mozna wiencej zarobic. Firmy farmaceutyczne robia wszystko zebysmy byli chorzy z tego maja zyski, z czlowieka ktory dba o siebie i jest zdrowy nie maja kasy. Ja uzywalem wode utleniona przez dlurzszy czas i lepiej sie czuje. Teraz uzywam oleju lnianego z serem (dieta Budwig) zeby dotlenic organizm, wyleczylem sie z duzo chorob gdzie wczesniej bralem tabletki a teraz juz nie biore anijednej. Polecam tez MMS mineral od Jim Humble tez jest skuteczny na bakterie wirusy itd.
Odpowiedz
+9 # łuki 2013-02-10 10:29
Tak tylko woda utleniona kosztuje 1,30 a leki 10030 zł nad tym warto się zastanowić
Odpowiedz
# Su 2014-09-15 00:31
Chemoterapia jest piekelnie droga. Woda utleniona jest tania jak barszcz. Chemoterapia to kopalnia zlota dla firm farmaceutycznyc h i dla lerarzy rowniez.
Odpowiedz
# Małgośka 2014-11-18 09:33
Nie wiem czy woda utleniona jest skuteczna w leczeniu raka, co z reszta było w tym artykule zaznaczone.Dlac zedo lekarze są przeciwni takim sposobom leczenia?..... bardzo proste.....bo potrzebują ludzi chorych aby mogli egzystować ..... bo przemysł farmaceutyczny ma ogromne korzyści z produkcji leków syntetycznych.. .... a ile kosztuje taka woda utleniona, na która nie ma patentu?..... kilka złotych .
Ja stosując się do zalecanych dawek wyleczylam się ze stanu zapalnego stawów i pozbyłam się bakterii , które najprawdopodobn iej były przyczyna tego stanu.Lekarze zbywali mnie antybiotykami, które nie zwalczyły tych bakterii..... a skutkiem ubocznym było pozbycie się depresyjnych epizodów.
Poza tym jeśli woda utleniona nie pomoże, to przynamniej nie zaszkodzi tak, jak niektóre magiczne leki syntetyczne.
Odpowiedz
# Marek1111 2015-11-04 18:19
Jak możesz to napisze na maila jakie dawki tej wody na stawy bo mam to samo...
Odpowiedz
# adi 2014-12-17 12:41
osle bo mają w tym interes pajacu głupi !
Odpowiedz
# Krysia P. 2015-05-03 12:26
Często stosuję sodę z wodą utlenioną do mycia zębów.Po tygodniu używania tej papki, byłam u pani stomatolog.Od razu zareagowała, że mam piękne zęby, szklące,w miarę białe, bez kamienia.Chciał a wiedzieć, jaką pastę do zębów stosuję. Powiedziała, że to najzdrowsze wybielanie zębów i najzdrowsza higiena jamy ustnej.
Dziękuję Bogu za te informacje i autora tej książki.
pozdrawiam
CHemia to kupę kasy, a woda utleniona to grosze!!!!!
Odpowiedz
# Sansara 2015-12-29 22:35
Proszę nie zapominać, że dużo więcej osób żyje z raka niż na niego umiera. To złoty interes w świecie, gdzie rządzi pieniądz!
Odpowiedz
# Mariusz_miliard 2016-02-01 18:58
Na początku lat 90` była na rynku aptecznym swoista wolna amerykanka, Aptekarze sprowadzali różnego rodzaju leki i suplementy. Niedostrzeżonym przez wielu zapewne objawieniem była aspiryna marki YORK, 100 tab za kwotę około 3$ gdyby przeliczać na dzisiejsze złotówki 10,- Tania i cholernie skuteczna, ona po prostu działała, w przeciwieństwie do wapna które teraz nam podają pod nazwą bayer. York została wycofana z obiegu w Europie. Cccę powiedzieć, że w Europie nie stosuje się metod leczenia które pomagają, oczywiście bez przesady, jednak jak ktoś już napisał, liczy się kasa. Skuteczne i tanie środki i metody leczenia nie są dochodowe. Dochód przynosi ledwo żywy pacjent, żywy na tyle, żeby jeszcze miał nadzieję na zdrowie, bo zapłaci każde pieniądze by je odzyskać. Największą plagą dla prezesów koncernów farmaceutycznyc h są zdrowi ludzie, dla tego też między innymi palenie tytoniu mimo iż jest szykanowane, nie jest zabronione, sprzedaż tej trucizny również. Samo kręcący się interes.
Odpowiedz
# Bibi 2016-09-19 09:05
Cytat z autora wypowiedzi: Mariusz_miliard "Na początku lat 90` była na rynku aptecznym swoista wolna amerykanka, Aptekarze sprowadzali różnego rodzaju leki i suplementy. Niedostrzeżonym przez wielu zapewne objawieniem była aspiryna marki YORK, 100 tab za kwotę około 3$"
...Ja osobiście tę tanią aspirynę kupowałam (innej firmy) sprowadzaną z USA, 100 albo 150 tbl. (dokładnie nie pamiętam) - za 10% podanej przez Ciebie ceny ;) W aptece, zupełnie legalnie, w ten sposób zabezpieczyłam siebie i swoją rodzinę na bardzo długi czas przed kupowaniem drogich leków na gorączki, migreny i inne bóle :) Aż żal było, kiedy się skończyły - a niestety ja choruję na migreny przewlekłe, i nic tak dobrze, jak aspiryna, nie pomaga - nawet nowoczesny tryptofan.
Odpowiedz
+23 # berenika 2012-07-05 14:46
Swietny artykul, duzo czytalam na ten temat na stronach francuskich wszystko sie potwierdza. Mam zdiagnozowana rozedme pluc i przepisany przez specjaliste lek Spiriva. Poza tym ,ze bardzo podraznia gardlo i powoduje potworne zaparcia, nic nie daje. Nie odczuwa sie zadnej ulgi, nawet chwilowej. Od tygodnia stosuje wode utleniona- opddycham. Woda utleniona jest tez swietna na chorobyb roz, grzyb i zolte, plamiaste liscie.
Odpowiedz
# McDucha 2012-08-12 19:51
Jestem pewna ,że ten pan dr habilitowany jest przedstawiciele m firmy farmaceutycznej ! Uzywam wody utl, od ok 6 tyg, zmiany , jakie we mnie zachodzą sa spektakularne, przyrost energii/ cierpiałam wiele lat na depresję/ i sama siebie nie poznaję, od 5 lat cierpiałam na zanik libido, mimo że kocham męża i jest dla mnie atrakcyjny myśl o seksie napawała mnie wstrętem....dzi ś mąż nie może się ode mnie opędzić, mAM ŚWIEŻĄ rozświetlona cerę, zmniejszyły sie pory i głębokie zmarszczki w okolicach oczu, których nie zniwelował nawet kolagen naturalny. Polecam wszystkim z całego serca i rozumu tę terapię, w koncu opisał ja kupe lat temu rosyjski prof. medycyny zajmujący sie kosmonautami.
Odpowiedz
# Lekar 2012-09-08 15:58
Tą metode wymyślił chyba jeden z najsłynniejszyc h i uznanych profesorów na świecie od leczenia kosmonautów więc pewnie można mu zaufać, tylko nie chce mi się w to bawić, za dużo roboty..... W dzisiejszym świecie głównym powodem powstawania nowotworów jest mega zanieczyszczone powietrze przez ludzi: spalanie węgla i śmieci w piecach, wszędzie dymiące kominy, w domu nie można okna otworzyć bo zaraz wchodzi ohydny dym, niestety mieszkam w takim zadymionym rejonie :( , brak tlenu+dym to idealne warunki dla rozwoju raka, kiedy w końcu ludzie sobie to uświadomią, że rak jest od niedoboru tlenu i dymu !!! żywność jest na drugim miejscu a na trzecim czynnik kodujący (DNA).
Odpowiedz
# Paweł_ 2012-09-11 06:44
Doktory i to w dodatku habilitowane mogą doprowadzić nas tylko do smierci.Powinno się takich pseudonaukowców zamykać. Medycyna naturalna im przeszkadza bo im KASA UCIEKA.To jest jak morderstwo.
Odpowiedz
+3 # jutkaa 2013-07-08 19:36
a ja miałam nowotwór niezłośliwy, zastosowałam terapię wodą utlenioną, nowotwór zniknął!! naprawde, nie są to bzdury wyssane z palca, ja potwierdzam, to cudowny lek i wszystkim polecam!!
Odpowiedz
# Elizka 2016-09-13 13:08
jutka powiedz mi ile tak naprwede tej wody ma sie pic tak lopata do glowy zeby w glowie sie nie pokrecilo,ja zaczelam od 1kropeliki na 50siatke wody przegotowanej
Odpowiedz
# Przemass 2016-09-22 18:10
Czy mogłaby Pani podzielic się info jak woda działa w praktyce i jakiego typu wodę Pani pije? można nawiązac jakiś kontakt?

Pozdrawiam
Przemek
Odpowiedz
+2 # Ania_l 2013-07-18 11:38
chciałabym tu wspomnieć o czymś, w oryginale jest napisane "cool mist vaporizer", czyli nawilżacz na zimną mgiełkę, są różne nawilżacze, a najwyraźniej jest istotne jaki rodzaj nawilżacz to ma być, o czym w tłumaczeniu się nie wspomina.
Odpowiedz
# Laura 2014-03-22 13:14
Wspanialy artykul.Ja tez stosuje wode utleniona z mezem i pomaga.O wodzie dowiedzialam sie z ksiazki I Nieumywakina
"Woda uteniona na strazy zdrowia"I nikt mnie nie odwroci od H2O2.Porady sa wspaniale tanie i prozdrowotne.A tych inteligentnych inaczej mozna zignorowac.
Odpowiedz
# Maria52 2014-04-16 12:37
:D super
a gdzie to by była kasiorka dla nich i korporacji :)
Odpowiedz
# Maria Suwerenna 2014-06-06 01:18
Tu można kupić porzadną perhydrol i sobie samemu zrobić CZYSTA wodę utlenioną http://www.envolab.pl/sklep/nadtlenek-wodoru-30-2-detail
czystość spożywcza
35%

A tu 60%
http://www.envolab.pl/sklep/nadtlenek-wodoru-60-detail

Czystość spożywcza
Odpowiedz
# tenia 2014-07-04 02:28
Ciesze sie ,ze tyle madrych ludzi zyje na tej cudownej planecie.Lzej oddychac!
Dziekuje wszystkim doskonaly artykul i za wspaniale komentarze. Zgadzam sie, farmacja zrobi wszystko, aby udowodnic ze wszyslkie tanie srodki nie lecza.Woda utleniona, MMS gora- HURAAAAAAAAAA
. Nie chorowalam 3 lata, u lekarza bywam aby pocieszyc sie idealnymi wynikami krwi. Zycze wszystkim duzo zdrowia !!!!!!!
Odpowiedz
# iwona38 2014-07-28 14:46
20 lat temu wyleczyłam sobie bardzo zaawansowana nadżerkę szyjki macicy. Nie znałam tej metody , kierowałam się instynktem i logiką, o czym nie chce się teraz rozpisywać. Dostałam skierowanie do szpitala na chirurgiczne ścięcie trzona szyjki macicy, ponieważ na inne metody podobno było za późno, ale nie miałam z kim zostawić dziecka więc zaczęłam robić sobie wlewy, niesystematyczn ie co kilka dni, nogi na ścianę i tak 15 minut. Po 3 miesiącach poszłam do tego samego lekarza, zbadał mnie i powiedział, że wszystko ok. Muszę przyznać, że mocno mnie to zdziwiło więc sama zapytałam, co z moja nadżerką, odpowiedział, że jest bardzo malutka, o szpital już nie pytałam. Nigdy nie powiedziałam lekarzowi co zrobiłam, do zeszłego roku. Mam bardzo fajnego ginekologa i mogę z nim rozmawiać bez krępacji, więc opowiedziałam mu o moim leczeniu nadżerki. Nie wiem co sobie pomyślał ale odpowiedział "najważniejsze, że pomogło".
Odpowiedz
# annka 2014-11-11 16:45
a ile tej wody wlewała sobie pani, tez mam nadżerkę i chciałabym wypróbować tę metodę może pomoże
Odpowiedz
# Felicja Maria 2015-03-10 09:45
b.proszę podpowiedzieć mi jaką ilość i jaki % wody utlenionej pani stosowała na np., 1 litr wody destylowanej..m am rownież problem ginekologiczny. z gory Dziękuję
Odpowiedz
# Zygapi 2014-08-06 08:14
co do wody destylowanej, można ją zastąpić mineralną ?
Odpowiedz
# Zygapi 2014-08-06 16:19
a i drugie pytanie o te 3h po jedzeniu, czy to dla tego, że nudności mogą wystąpić, czy coś innego ?
Odpowiedz
# TEN - KTÓRY UWIERZYŁ 2014-08-15 12:02
Witam.
Moja siostra od kilkunastu lat choruje na raka. Parę miesięcy temu przerzuty ogarnęły kości różnych partii ciała. No cóż. To tak, jakby wyrok... Lekarze leczą ją chemią. Siostra oczywiście nie zaprzestaje tej formy leczenia - jednak od pewnego czasu stosuje kąpiele i picie wody utlenionej.
Cóż za zaskoczenie, gdy miesiąc temu badania wykazały, że.... nastąpiła remisja nowotworu!!! Tomografia naprawdę nic nie znalazła.
Lekarze są zaskoczeni ("wie pani, czasami to się zdarza"), a pielęgniarki pytają, w jakim świętym miejscu się wymodliła, jakie pielgrzymki odbyła, że takie efekty osiągnęła.
Można krytykować stosowanie wody utlenionej. Można to nawet wyśmiewać (lekarka siostry - gdy ta zapytała ją o leczenie wodą utlenioną - potraktowała ją jak głupią babę z ciemnogrodu). A czytał ktoś informacje farmaceutyczne o skutkach ubocznych stosowania chemii?
A ja powiem tak: "My wiemy swoje".
Odpowiedz
# Mariusz_miliard 2016-02-01 19:25
I o to chodzi. Ci sami sceptycy i Ci sami mądrale którzy mówią o tym, że woda utleniona jest szkodliwa i niebezpieczna, oni gdy się skaleczą wylewają sobie, swoim dzieciom, żonom i mężom na rany i wiedzą, że to im pomoże. Nikt tu nie pisze w artykule o tym, żeby pić nadtlenek wodoru lecz pić wodę z dodatkiem H2O2. Woda i tlen. Mam nadzieję, że siostra wyszła z tego.
Odpowiedz
# andrzej mokwa 2016-05-15 11:56
lekarze dobrze wiedza,ale nie powiedza.leczen ie chemia-to naturalna selekcja ludzi,duze pieniadze firm farmaceutycznyc h.jest to naturalny wyrok smierci.gdzie przysiega Hipokatresa ,przynajmniej nie szkodzic.
Odpowiedz
# Przemass 2016-09-22 18:13
można nawiazac jakiś kontakt aby uzyskac więcej info i jakiego typu woda okazała się tak skuteczna?
Odpowiedz
# TEN - KTÓRY UWIERZYŁ 2014-08-15 13:37
A gdyby tak z innej beczki.....
Przeciwnicy H2O2 mówią, że przede wszystkim brak jest badań potwierdzającyc h "jednoznacznie" skuteczność działania wody utlenionej. Że to wszystko to bajki. Niby brak badań na szkodliwość H2O2. Lekarz jednak nie może podpowiadać pacjentowi jej stosowania, bo to nie sprawdzone, może być szkodliwe - albo że to tylko placebo. No tak...
Ale za to jest tak olbrzymia ilość badań naukowych, które wykazują szkodliwość i skutki uboczne wielu, wielu oficjalnych medykamentów. Ba, nawet ulotki informacyjne o tym mówią, żeby później nikt nie chciał producenta pozywać do sądu.
I co? Lekarze bez mrugnięcia okiem zalecają je nam do stosowania.....
Przecież wiele z nich nam szkodzi! Nierzadko (choć przecież nie zawsze) wyrządzają więcej szkody niż pożytku.
Czyżbym się mylił?
Więc co tu jest grane? A może jednak naprawdę "nie chodzi o to, by WYLECZYĆ - a LECZYĆ"?
Odpowiedz
# ta która wierzy wyle 2015-03-08 16:59
:-) zgadzam się w 100% lekarze są uczeni leczyć pacjentów ale nie wyleczyć!
Gdyby otrzymywali swoje wynagrodzenie za to,że ludzie nie chorują to miałoby zupełnie inne skutki tj.statystyki umierających na raka i nie tylko zmieniłyby się
Odpowiedz
# Janusz Jerzy 2014-09-24 05:48
"Schemat używania 3% wody utlenionej o czystości do celów spożywczych."
CO TO ZNACZY: "o czystości" o jakiej czystości
Odpowiedz
# sien 2017-02-11 17:14
czysty do analizy czda. Do kupienia w sklepach z odczynnikami chemicznymi
Odpowiedz
# wiezacy 2014-10-15 15:24
WIARA CZYNI CUDA to wasza wiara was leczy bez niej zadne lekarstwo czy mikstura nie sa w stanie pomoc
Odpowiedz
# Bodhisattwa 2015-02-09 20:35
Dobrze napisałeś.
Odpowiedz
# Mariusz_miliard 2016-02-01 19:29
Sama wiara to za mało, przecież chorzy na nowotwory otrzymując kolejne dawki chemii wierzą bardzo w to, że im to pomoże. Moja ciotka wierzyła, umarła z tą wiarą jak wielu.
Odpowiedz
# Elizabeth 2015-02-05 20:39
Witam
Jestem bardzo zainteresowana stosowaniem wody utlenionej. Ale ja mam kilka inplantow i nie wiem czy mogą one być potraktowane jak przeszczepy i ktoregos dnia nie wypadną mi zeby. Nastepny mój problem to dostepnosc wody utlenionej food grade. Czy ktoś może mi odpowiedzieć - z góry dziekuje.
Odpowiedz
# Rycho 2015-12-17 17:01
Wode utlnioną można kupic w internecie w firmie STANLAB - 1l kosztuje 20 zł. O implanty prosze się nie bac na pewno nie
wypadną . Rych
Odpowiedz
# dorota pazik 2015-02-06 12:58
mam paciorkowca w gardle,myśle o tym żeby zażywać wode ultenioną,choć nie wiem gdzie kupic roztwór miedzi aby wzmocnić działanie. Mam pytanie jeśli woda utl. leczy bakterie od środka to dlaczego nie chce pokonac bakteri np. w rance na nodze?
czekam na komentarze
Odpowiedz
# xyz 2015-02-08 08:24
szanowni państwo czytający
zupełnie przez przypadek trafiłem na informacje związane z terapią wodą utlenioną. Zaczynałem od jednej kropli trzy razy dziennie (dokładnie tak jak jest to w książce opisane), aż doszedłem do dziesięciu kropel na dobę.
Na początku, przez pierwsze 4-5 dni, towarzyszył mi stan osłabienia, rozkojarzenia. Obecnie spożywam wraz z moją żoną najwyższą dawkę tj. 10kropelx3dzien nie. Mamy więcej energii, lepszy sen Używamy też do higieny jamy ustnej,kilka kropel na szczoteczkę do zębów, efekt: bielsze zęby. Nikogo nie namawiam bo każdy organizm jest inny. Jeśli chodzi o ciśnienie to unormowało się na poziomie 130/80.
Odpowiedz
# Beata RK 2015-03-12 19:48
xyz-Powiedz ,czy biorac wode utleniona ,zazywales jakies tabletki np: na nadcisnienie ?
Odpowiedz
# darek2015 2015-07-23 15:30
Na nadciśnienie polecałbym Betaine HCl, kwas ALA i płyn Lugola i resweratrol i wit C z flawonoidami..( tzn. askorbinian z sokiem lub czystkiem np., nie mówię o drogich suplementach.)
A tlen z wody utlenionej pomaga.
Stosuję od roku 3% (z 35%)z przerwami, regulacja snu, ciśnienia, likwidacja grzybów, poprawa samopoczucia,to tylko niektóre elementy.
Przesada z ilością i częstotliwością spożycia H2O2 może postarzać organy.
O wiele bezpieczniejsza jest wit C, która na poziomie komórkowym i tak przekształca się w wodę utlenioną.
Także doraźnie dotlenia i leczy, profilaktycznie kilka kropli rano z soloną wodą nie zaszkodzi, w chorobie brałem dawki znacznie większe.
Odpowiedz
# 1Artur 2016-03-09 02:57
Ja po kilku miesiącach spożywania niewielkiej cebulki (zwyczajna cebula na surowo, drobno posiekana jako dodatek do płatków albo do talerza zupki) dziennie zauważyłem, że nogi mnie tak nie bolą, na trzecie piętro wbiegam a mam 60 lat i jestem po udarze.Ciśnieni e krwi jest w normie i co najważniejsze przestałem brać leki na ciśnienie i cholesterol
Odpowiedz
# Kasia k 2016-01-24 15:24
Dzień dobry.
Bardzo Pana proszę o informację gdzie i jaką kupował pan wodę utlenioną.
Pozdrawiam, Kasia
Odpowiedz
# laik 2015-06-21 21:16
lekarze pogotowia przy silnych krwotokach z nosa umieszczaja nasaczone tamponiki woda utleniona w nosie i dopiero szukaja przyczyn krwotoku.
to samo tyczy sie kropluwek, w ktorych oprocz soli fizjologicznej znajduje sie roztwor z wody utlenionej, ale przeciez o tym sie nie mowi...
Odpowiedz
# LECZENIE UREAPLAZMY! 2015-06-25 21:55
PROSZĘ O POMOC! CZY KTOŚ Z PAŃSTWA LECZYŁ ZA POMOCĄ WODY UTLENIONEJ UREAPLAZMĘ??? NICZYM NIE MOGĘ JEJ WYLECZYĆ, ŻADNE ANTYBIOTYKI NIE POMAGAJĄ, A BIORĘ JE PRAWIE ROK NON STOP. LEKARZE ROZKŁADAJĄ RĘCE. PROSZĘ O POMOC!
Odpowiedz
# kornel 2015-06-26 19:31
cztery supermoce:

1 - Czosnek
2 - Woda Utleniona
3 - Soda Oczyszczona
4 - Cytryna

tego nie jest w stanie podważyć żaden profesor.
Odpowiedz
# piję,jem i wiem 2016-10-11 20:24
Potwierdzam, bez tytułów profesorskich wiem, że to działa. Na mnie i na moich oczach ludzie zdrowieją. Polecam to na różne cierpienia i działa. Stąd wiem!
Odpowiedz
# aaAneta 2015-07-22 20:03
Woda utleniona leczy raka. Wysłuchajcie dr Leonarda Coldwella. Tutaj opowiada jak doszedł do tego, że można wyleczyć raka:
https://www.youtube.com/watch?v=LdNdtMf6-G4

a tu o raku i przemyśle farmaceutyczno-medycznym:
https://www.youtube.com/watch?v=hWfY_g2TML8

A lekarzy nie słuchajcie...to wyspecjalizowan i sprzedawcy leków na recepty, na usługach Big Pharmy.
Poczytajcie o historii Big Pharmy i morderczej chemioterapii: http://portal.bioslone.pl/lekarstwo_na_raka
Odpowiedz
# LC 2015-08-14 18:10
Przeczytałam książkę profesora Nieumywakina, wysłuchałam wszystkich jego wykładów i uważam go za nieprzecietnego człowieka, naukowca i lekarza. Ufam jego doświadczeniu. Przygotowuję się do kuracji wodą utlenioną, ale zacznę ją dopiero wtedy, kiedy mój organizm będzie juz do tej kuracji przygotowany. Profesor podkreśla w wykładach, że najpierw KONIECZNIE TRZEBA OCZYŚCIĆ ORGANIZM, by rozpocząć kurację i żeby terapia była skuteczna. Radzę nie poprzestawać na cząstkowych, wyrwanych nieraz z kontekstu radach i opiniach, znalezionych w różnego rodzaju artykułach. Czasem pominięcie istotnego szczegółu może wyrządzić szkodę, lub co najmniej sprawić, że kuracja nie przyniesie pożądanych efektów.
A opinie lekarzy? Cóż - nikt nie chce podpaść w swoim środowisku. Ja jednak zawsze będę juz miała na uwadze, że moja koleżanka, lekarka, leczona przez uznanego profesora medycyny umierając powiedziała mi, że zabiła ją medycyna akademicka i lekarstwa. Kiedy to zrozumiała, było juz za późno :(
Odpowiedz
# konserwant 2015-08-17 13:12
woda utleniona jest konserwowana pirofosforanami , które są jedną z najsilniejszych znanych trucizn.
Picie wody utlenionej spowoduje szybko zniszczenie układu nerwowego, zakwaszenie i wzrost nowotworów.

jeśli niechcący namawiają Państwo ludzi do trucia się wodą utlenioną to proszę tego zaniechać!
A jeśli żyją państwo z trucia ludzi, czyli reprezentują medycynę bądź farmację - to apeluję o odnalezienie w sobie odrobiny człowieczeństwa i zaniechania oszukiwania naiwnych i niewykształcony ch ludzi!
Odpowiedz
# Iron_Cross 2016-05-13 11:08
Nie wiem skąd Ty taką głupotę wziąłeś, że pirofosforany są trujące =D Dodaje się je do serków topionych, płynów do płukania ust, a w największej ilości do mięsa. Jak mniemam jesz mięso i nie zwracałeś uwagi na to, że pirofosforany w nim zawarte są "tak strasznie szkodliwe". Dodatkowo zauważ, że wody utlenionej nie pije się litrami, więc wcale nie nałykasz się dużo fosforanów podczas terapii. Za to jedząc mięso możesz ich zjadać od groma. I to już Ci nie przeszkadza, tak? W dużej dawce nawet czysta woda jest trucizną (są odnotowane przypadki śmierci przez wypicie dużej ilości wody) więc nie panikuj panie mądry, tym bardziej, że fosforany jesz nawet nie mając o tym pojęcia ;) Wpierw zapoznaj się ze składem konsumowanej żywności, potem krytykuj.
Na koniec coś ode mnie- z początku miałem opory, jednak postanowiłem "zaryzykować" i przeprowadzam obecnie terapię nadtlenkiem. Dzisiaj wypada mi 9ty dzień i pobiłem rekord wstrzymywania oddechu z 1:20 na 2:00, a to już o czymś świadczy :)
Odpowiedz
# dani 2015-09-07 13:48
Ja już nic nie rozumiem. W jednym artykole przeczytałam ze powinno się stosowa wode utleniona wg schematu: Zaczynac od 3x1 kropla i zwiekaszac codziennie o jedna krople tzn. drugi dzień 3x2 krople itd. Az dojdzie się do 3x10 kroli i zrobić przerwę na 2-3 dni. Pozniej znowu podjąć leczenie ale już od 10 kropel i robic przerwy co 1-3 dni. Pisze tu o 3% wodzie utlenionej. Teraz po przeczytaniu powyższego artykolu już nie jestem pewna co i jak. Wedlug tego powinno się stosować na lyzeczki a nie na krople i to od jednej.
Odpowiedz
# kask-85@wp.pl 2015-09-10 22:09
Mój tata wyleczył grzybicę stóp wodą utlenioną 3%. Fakt długo to trwało bo 3% to mało i namaczał patyczkami. Podejrzewam ze jakby robil kapiele wybrnąłby z tego szybciej
Odpowiedz
# siora 38 2015-10-13 06:28
Czy można pić wodę utlenioną z apteki?
Odpowiedz
# grzybica stóp 2015-10-20 18:59
ja wyleczyłem sobie grzybice stup z którą walczyłem od lat policzyłem że wydałem na specyfiki jakieś 500pln a woda mnie kosztowała raptem 10pln złużyłem 5 albo szesć buteleczek po prostu na umytą noge przecierałem wacikiem efekty były natychmiastowe a po miesiacu skora zrobiła się mięcutka i miła w dotyku u mnie terapia trwałą jakieś 6miesiecy teraz ciesze sie zdrowymi stopkami za grosze także polecam i zdróka życze
Odpowiedz
# ira 2015-10-30 21:03
Witam,Czy ktos moglby mi poradzic jaka dawke wody utlenionej 3% czy 35% nalezy przyjowac osobie ,ktora ma raka ?Wyczytalam rozniez na internecie, ze wody utlenionej nie nalezy mieszac ze zwykla woda z kranu lub mineralna,powin na byc mieszana z woda destylowana,czy to prawda??
Dziekuje serdecznie,
Odpowiedz
# tomekch 2015-12-15 18:05
Spróbowalem bo miałem problemy z zatokami. Ku memu zdziwieniu po tyg. zmniejszył mi się góz na nodze który miałem po dawnym urazie. Oczywiście nos też stał się drożniejszy. Plecam. Tylko smak paskudny pozostaje w ustach
Odpowiedz
# Paweł 666 2015-12-22 19:19
Nie wiem jak dalej będzie, ale zdiagnozowano u mnie początki cukrzycy. Mam dość insuliny więc zaczynam pić wodę 3% wg. schematu. Już pierwszego dnia spad mi cukier z 250 na 115 mimo zjedzonego posiłku. Po wypiciu szklaneczki zwykłej wody z cytryną i dodaniu wody utlenionej jestem bardzo pobudzony, odchodzi mi zmęczenie(chyba coś musi w tym być). Woda działa te świetnie na kamień nazębny(chyba mój dentysta nie zarobi już na piaskowaniu:)
Odpowiedz
# Jolana 2016-02-09 21:38
Pomaga,ale zdrowym jak widać,nikt tu nie pisze z czego sie wyleczyl,Stare komentarze.Jakb y działalo nie byłoby chorych.
Odpowiedz
# Włodek 2016-03-06 08:11
Poczytajcie to. To jest naukowo udowodnione, a to wszystko co piszą na innych stronach to szamaństwo. https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=8&ved=0ahUKEwiK76-oyqvLAhViQZoKHXntCpIQFghUMAc&url=http%3A%2F%2Farchiwum.ciop.pl%2Fzasoby%2Fsocko.pdf&usg=AFQjCNEZAJqHmJ676TsUik0xEiHP-0kAfw
Odpowiedz
# Iron_Cross 2016-05-13 11:01
Panie Włodku, przytoczony przez pana tekst odnosi się do narażeń zawodowych przy produkcji H2O2, a nie do skutków konsumpcji :) Logiczne, że ludzie pracujący bez odpowiedniego sprzętu BHP przy produkcji STĘŻONEJ wody utlenionej moga mieć kłopoty zdrowotne, ale przecież nikt z chętnych poddania się kuracji nie będzie pił takich ilości wody utlenionej, jakie są w fabryce :) Ponadto proponuję oceniać na podstawie doświadczeń, lub samodzielnie zdobytej wiedzy, czy dany środek to lekarstwo, czy szamaństwo, ponieważ bez należytej wiedzy pana ocena jest conajmniej nie na miejscu. Ja sam poddałem sę kuracji i minęło dokładnie 9 dni od zaczęcia, a ja już widzę pozytywne rezultaty. Co pan na to? Czy woli pan ufać naciągaczom z firm farmaceutycznyc h?
Odpowiedz
# ryszard40 2016-04-20 08:52
Witam
Używam wody utlenionej od miesiąca
Efekty są zadziwiające,łu szczyca schodzi z ciała pojawia się nowa skóra.
Niesamowite
Kto nie wieży niech uwieży i zastosuje na sobie a efekty będą zadziwiające.
Czytajcie ksiązki i stosujcie je na sobie a choroba sama zginie i odejdzie w zapomnienie
Pozdrawiam niedowiarków bo brak im odwagi i czekają na lekarza by ich ozdrowił tabletką
A przecierz lekarz powinien zapobiegać chorobą.
Pozdrawiam raz jeszcze
Zdrowie weżcie w swoje ręce nie czekajcie na cud lekarski
Odpowiedz
# Wojtek005 2016-04-20 11:00
Witam. Mam pytanie odnośnie przyjmowania dożylnego. Czy zna ktoś lekarza lub ma namiary który podjął by sie wlewu z nadtlenkiem wodoru?
Chciałbym się podjąć takie terapii jako że jest to moja ostatnia deska ratunku. Pozdriawiam.
Odpowiedz
# Monia78 2016-05-12 13:54
Witam,

Jeśli chodzi o nadtlenek wodoru, to nie wiem kto to stosuje, ale wlewy ozonowe, kroplówki z ozonu , to również działa tak jak tlen zabijając bakterie i grzyby, stosują np. w Warszawie, w Krakowie w klinice Nova
Odpowiedz
# Mirosław Rogalski 2016-07-06 07:26
Moja wątroba z zapaleniem od 40 lat powiedziała nie wodzie utlenionej przy 5 kroplach 30 % naczystszej na szklankę wody.
14 dni głodówki , pięciokrotnie czyścìłem podwójną dawką oliwy i cytryny itd.wszystko
zniosła ale na 5 dzień wody utlenionej, pieczenie, złe samopoczucie, koszmary.
Uważajcie, może tylko przy zapaleniu tak jest ale woda utleniona to nie żart.
Odpowiedz
# Ewa66 2016-08-28 16:05
Panie Mirosławie, myślę, że problem wziął się z tego, że za duże stężenie Pan przyjmuje. Proszę rozcieńczyć do 3% i dopiero odmierzać kropelki
Odpowiedz
# leone 2016-07-18 09:18
czy wode utleniona moze stosowac osoba z rozrusznikiem ktora przyjmuje tabletki na rozrzedzenie krwi
Odpowiedz
# Kondzimir 2016-07-27 18:18
Witam! Czy zwykła woda z apteki (3%) jest dobra do stosowania doustnego?
Odpowiedz
# PiotrB 2016-08-04 07:34
mam nadżerkę w przełyku lekko krwawiącą, czy mogę użyć wody tlenionej ?
Odpowiedz
# Tadeusz_kolejny 2016-09-03 13:55
Stosuję wodę utlenioną od pięciu lat. W dużych stężeniach (w tej chwili ok. łyżki stołowej na szklankę wody). W zasadzie nie chorowałem wcale. Może jakieś początki grypy. Ale na drugi dzień przechodziło.
Oczywiści robię sobie przerwy. W każdym razie zaryzykowałem i żyję. Krew mam idealną (oddaję krew co pół roku).

Z tym, że trzeba pamiętać o diecie, witaminach i wysiłku fizycznym.

Nie namawiam - każdy musi sam sprawdzić i podjąć decyzję. Ale biadolenie, że zaszkodzi itd. to kompletne bzdury.

Najbardziej podoba mi się mina lekarza (badania okresowe w pracy), który po przejrzeniu wyników badań stwierdza, że w zasadzie jak na wiek to wszystko super, jednak gdy słyszy ode mnie, że to H202- to baranieje. Ale nie przeszkadza mi, że traktują mnie jak dziwoląga. A jestem nim, bo w aptece nie kupiłem przez te wszystkie lata żadnego lekarstwa.
Odpowiedz
# Maria Swistak 2016-09-08 07:00
w 5 roku życia zmarła mi mama.w 7 roku życia z braku mojej mamy zabolało mi ucho, teraz nie słuszę juz 50 lat. Czy jest szansa na odzyskanie słuchu. Proszę o pomoc i odpisać! Z góry dziękuję.
Odpowiedz
# Brodnicki Bartosz 2016-09-24 12:52
Naprawde polecam wode utleniona, chorowalem przez 3 lata na bardzo okropna bakterie stan byl juz bardzo ciezki watroba nerki serce stawy wysiadaly :( ZARAZ POWIEM CO TO BYLA ZA BAKTERIA ale jeszcze krotko co robilem bralem ziola nawet calkiem niezle pomagaly ale problem byl antybiotyki po ktorych sie czulem duzo gorzej i tak przez 3 lata az sprobowalem wody utlenionej i efekty po 3 tygodniach niesamowite !!! zdrowy pelny energii. Naprawde ciezka bakteraia jest rzezaczka :( ale jak widac nie dla wody utlenionej ! pozdrawiam :)
Odpowiedz
# Zainteresowana 2016-11-08 14:02
Proszę o informacje bo nie bardzo rozumiem...z tego co czytałam w książce to schemat przyjmowania 3% wody utlenionej był na poziomie kropli (do 30 kropli na dobę jako graniczna ilość) skąd te łyżeczki w artykule się pojawiły? Czy osoby którym pomogła kuracja piły łyżeczkami?
Odpowiedz
# pinaVELpola 2017-08-31 16:11
Witam!
Bardzo proszę o odpowiedź jestem matką karmiącą, która cierpi z powodów strasznych bólów stawów po porodzie i ogólne zmęczenie. Czuje ze ta kuracja by mi pomogła. Boje się jednak czy karmiąc nie zmienie składu mleka poprzez uwalniające się toksyny? Niby jestem mgr biologii ale nie mam pojęcia jak działają laktocyty produkujące mleko. Czy są na tyle selektywne żeby nie pobierac z mojego organizmu "smieci" po takiej kuracji? Proszę o pomoc w podjęciu decyzji. Bóle stawów strasznie mi dokuczają szczególnie kolana. Mam wszystkie wyniki w porządku podejrzewam odkładanie się szczawianów a na to woda utleniona jak najbardziej pomoże.
Odpowiedz
# krystyna natorska 2017-10-30 10:18
Wspaniały artykuł i bardzo pomocny.Od kilku dni stosuję wodę utlenioną.Wstęp nie jest widoczne to że jestem silniejsza i mam więcej energii.Mam 67-lat i kilka defektów zdrowotnych.Pos tanowiłam kontynuować przyjmowanie wody, mając nadzieję na lepsze jutro.Pozdrawia m Wszystkich.
Odpowiedz

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa