The main features - prevents conception, abortion and promoting delay in hair growth in the hidden parts of the body. This stone pain and grief takes. Hyacinthe due to the calming effect: it was believed that relieves depression, gives hope. Therefore, it can temporarily only - in a period of depression. But despite all the advantages, hyacinth brings loneliness and unhappiness lyubvi.Obrazuet dense solid units tangled fibers (felt). The more viscous and dense around the mineral kingdom. The high viscosity of the pieces peaser toradol of jade is usually not possible to break even a small hammer obrazets.Eti exercise are the real treasure of Tibetan medicine. Conventionally, which can be connected to breathing therapy. Starting position: lying face down, arms extended above his head. Starting position: standing straight, reframe the shoulders, arms hanging freely along the tela.10 g grass Leonurus brew a cup of boiling water and take 2 tablespoons dried flowers per cup of water, boil for 10 minutes after cooling filter and take one tablespoon three
Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista
Dr George Ashkar proponuje nietypowy sposób na usuwanie chemii z organizmu, do tego prawie bez ponoszenia kosztów. Ponownie odkrył i dostosował do współczesności znaną już w starożytnych Chinach metodę odtrucia organizmu. Metoda dra Ashkara polega na prostym kilkumiesięcznym zabiegu, który przywraca jego naturalną równowagę i uruchamia potężne siły samouzdrowiania. U zdrowych działa silnie profilaktycznie. Metoda, ta jak twierdzi autor, najskuteczniej radzi sobie z tzw. nieuleczalnymi chorobami, typu rak, AIDS, reumatoidalne zapalenie stawów, astma, zaburzeniami systemu odpornościowego itp. Autor twierdzi, że wyleczył się dzięki niej z nowotworu trzustki. Należy zauważyć, że dr Ashkaruważa, że przyczyną raka jest zwiększona ilość chemicznych substancji kanncerogennych w organizmie, nie wiąże natomiast przyczyn raka z czynnikami biologicznymi (wirusy, bakterie, etc.).
{google}5079092686077030122{/google}

Poniżej napisy z filmu.

Metoda NIA (ang. Neutral Infection Absorption)

Miałem 6 lat, kiedy obiecałem, że znajdę lek na raka. W wieku 12 lat znalazłem lek na raka, opracowałem metodę Wchłaniania Neutralnej Infekcji (NIA). Nazywam się George Elias Ashkar, jestem fizykiem. Zanim zacząłem badania nad rakiem, potrzebowałem profesjonalnej rady.

 

Zapytałem się lekarza: Czy wiesz czym jest rak?. Odpowiedział. – Nie. Zapytałem – Czy masz lek na raka? Odrzekł – Nie. Następnie zapytałem – Kim jesteś z zawodu? Jaka jest Twoja specjalizacja?


Odpowiedział – Specjalizuję się w onkologii. Trudno uwierzyć w to, co powiedział.

Ktoś kto nie wie, czym jest rak, nie ma na niego leku, a nazywa siebie specjalistą onkologiem.

To, co specjaliści onkolodzy mówią, jest w 100% kłamstwem. To, co specjaliści onkolodzy robią, jest w 100% złe. Specjaliści onkolodzy w pełni świadomie wykorzystują radioterapię i chemioterapię w celu zabijania ludzi i zarabiania pieniędzy. To bardziej przypomina rozbój niż leczenie. Nikt do tej pory nie wiedział, czym jest rak i jak go wyleczyć.

 

Rak nie jest chorobą wirusową ani bakteryjną. Z tego powodu nie jest problemem medycznym. Rak jest spowodowany przez chemikalia, dlatego jest problemem fizycznym.

 

Wytłumaczę Ci dokładnie, czym jest rak i jak go wyleczyć w 100%.

 

[Normalna] choroba zaczyna się, gdy bakteria lub wirus zaatakują ciało człowieka i zaczynają uszkadzać komórki. Bakterie powodują daną chorobę, zaś uszkodzone komórki powodują pojawienie się symptomów tej choroby. Ponieważ bakterie powodują chorobę, to jeśli zabijemy bakterie, usuniemy przyczynę i choroba zostanie wyleczona. Jeśli zniszczymy uszkodzone komórki, usuniemy tylko symptomy tej choroby. Natomiast sama choroba nie zostanie wyleczona, ponieważ bakterie pozostaną i nadal będą ją powodować. Bakterie używają zniszczonych komórek jako pożywki i rozmnażają się do pewnej krytycznej ilości. Kiedy liczba zniszczonych komórek będzie na tyle duża, aby spowodować objawy choroby, zacznie się ona. Podobnie wirusy wykorzystują wewnętrzne mechanizmy komórki do powielania się do ilości wystarczającej do pojawienia się symptomów choroby. Aby wyleczyć chorobę, musimy wyeliminować jej przyczynę. W tym przypadku to bakterie i wirusy są przyczyną choroby. Tak więc jeśli wyeliminujemy bakterie i wirusy wyeliminujemy chorobę. Jeśli wyeliminujemy tylko zniszczone komórki to usuniemy jedynie symptomy,a nie samą chorobę.


Rak jest inny. To nie jest choroba wirusowa ani bakteryjna. Z tego powodu nie jest to problem medyczny. Jest to problem fizyczny. To choroba związana z zatruciem chemicznym spowodowana karcynogenami (karcynogen – substancja rakotwórcza, czynnik rakotwórczy, pojęcie używane przez lekarzy).

Największy okrąg to komórka ciała. Mniejszy okrąg to propagator [tekst związany z filmem]. Kiedy połączą się ze sobą chemicznie, komórka przekształca się w komórkę rakową. Ale to połączenie nie może nastąpić samoistnie. Musi pojawić się karcynogen, aby zainicjować reakcję chemiczną i połączyć je chemicznie. Ze względu na ich rolę, tj. inicjowanie reakcji chemicznej, nazwałem karcynogeny inicjatorami. To jest jedyny możliwy model choroby nowotworowej. Nie ma innych modeli, które uwzględniałyby wszystkie aspekty komórek rakowych. Tak jak w przypadku chorób wirusowo-bakteryjnych musimy wyeliminować przyczynę choroby, aby ją wyleczyć. W przypadku raka przyczyną choroby są karcynogeny. Tak więc musimy je wyeliminować, aby wyleczyć raka.

 

Niestety, onkolodzy na całym świecie próbują usuwać komórki rakowe, to zaś eliminuje jedynie objawy choroby, co nie jest głównym problemem.

 

Mechanizm przerzutów nowotworowych. Komórki rakowe oznaczone ciemniejszym kolorem. Zdrowe komórki rozpoznają je jako obce i odrzucają. Jeśli komórki rakowe wydostaną się, dołączą do krwiobiegu i rozprzestrzenią po całym ciele. Mogą utworzyć „worek” jak ryby w sieci, który będzie rosnąć i przekształci się w guz. Karcynogeny nie są żyjącymi mikroorganizmami, które można zabić, dlatego nie możemy używać leków. Jedyną metodą wyleczenia raka jest fizyczne usunięcie karcynogenów z ciała za pomocą metody Wchłaniania Neutralnej Infekcji NIA, która zostanie opisana dalej. Nie ma alternatywy, nie będzie innej metody leczenia raka. To jest najdoskonalsza i jedyna metoda. Ponieważ nie używam w niej żadnych leków, nie ma efektów ubocznych ani nawrotów, które występują przy radioterapii i chemioterapii.

 

Aby rozpocząć leczenie, musisz przygotować ranę. Do tego będziesz jednorazowo potrzebował:

Aby rozpocząć leczenie metodą NIA, trzeba zrobić sztuczną ranę. Na początku musimy wybrać miejsce. Miejsce powinno znajdować się na miękkim mięśniu z dala od kości. Łydki są najbardziej praktycznym miejscem na ciele do zrobienia rany. Pielęgnacja rany w tym miejscu jest prostsza i nie wymaga pomocy.

Aby było łatwiej, jeśli jesteś leworęczny, wybierz prawą łydkę. Jeśli jesteś praworęczny, wybierz lewą. Ogól powierzchnię o średnicy 6-8 cm tak, aby wybrane miejsce znajdowało się w środku. Dwa kawałki taśmy klejącej, mocują tulejkę na środku ogolonej powierzchni skóry. Wypełnij pierścień po brzegi świeżo wyciśniętym czosnkiem i przykryj go twardą plastikową folią. Dzięki temu sok z czosnku zostanie wewnątrz pierścienia i oddziaływując na skórę, utworzy pęcherz. Po pewnym czasie pęcherz będzie gotowy. Aby nie dopuścić do infekcji , oczyść skórę wokół pęcherza za pomocą alkoholu. Następnie usuń skórę z pęcherza.

Na początku zrób małe nacięcie nożyczkami, a następnie usuń skórę. Umieść ziarno ciecierzycy w ranie i przykryj je „kanapką” z chusteczki i liścia kapusty. Wewnętrzna strona liścia przykrywa ranę. Owiń całość bandażem elastycznym wystarczająco ciasno, aby opatrunek nie zsunął się podczas chodzenia. Następnego dnia po 24 godzinach odsłoń ranę, wyciągnij nasiąknięte ziarno ciecierzycy, oczyść skórę wokół rany za pomocą alkoholu, włóż nowe suche ziarno do rany. Przykryj je świeżą „kanapką” z kapusty i chusteczki, a następnie owiń bandażem wokół. Powtarzaj tę procedurę co 24 godziny przez 3 dni.

Czwartego dnia i dalej powtarzaj procedurę co 12 godzin przynajmniej przez 6 miesięcy lub dłużej , jeśli potrzeba – dopóki choroba nie zostanie kompletnie wyleczona. Czasami całkowite wyleczenie trwa 12–18 miesięcy.

Pamiętaj! Nigdy nie dotykaj wnętrza rany. Nie stosuj także wody utlenionej. Zawsze myj ręce przed wymianą ziarna ciecierzycy. Nie musisz myć ziaren ciecierzycy ani kapusty.

Podczas trwania leczenia musisz zaakceptować następujące rzeczy:

Z rany będzie wydobywać się płyn, ropa i zainfekowana krew. To wszystko jest wewnętrzną infekcją wydostającą się z ciała. Nie myl jej z zewnętrzną infekcją, która nigdy nie nastąpi, dopóki ziarno ciecierzycy jest wewnątrz rany.

Zmiana koloru i opuchlizna wokół rany, silny ból oraz nieprzyjemny zapach – to wszystko jest normalne. Nie panikuj. To przejdzie w miarę posuwania się reperkusji.

To zajmie trochę czasu. Bądź cierpliwy. Jeśli ziarno ciecierzycy nie nasiąknie, trudno je będzie wyciągnąć. W tym przypadku jeśli ziarno utknie w ranie, nigdy nie próbuj go wyciągać na siłę. Zostaw ziarno jeszcze na 1 dzień, aby nasiąkło. Wtedy wyskoczy samo, jeśli naciśniesz palcami na skórę wokół rany. Przed zabiegiem możesz wziąć prysznic. Kontynuuj leczenie aż do wyleczenia. Ostatnie ziarno ciecierzycy powinno zostać wyjęte, zaś rana powinna pozostać pusta przez wiele dni, aż się zagoi.

Jeśli infekcja wokół rany jest za duża, leczenie rany zajmie nieco dłużej czasu, aż cała infekcja wyjdzie na zewnątrz. Ewentualnie możesz leczyć ranę w sposób typowy za pomocą środków przeciwbakteryjnych.

Maszynkę do golenia zarostu
Pierścień (tulejka) który ograniczy wielkość rany o średnicy 2,5 cm
Taśma klejąca
Świeży i soczysty czosnek, który wytworzy pęcherz na skórze
Użyjesz wyciskacza, aby wycisnąć czosnek i napełnić tulejkę.
Kawałek twardej plastikowej folii do przykrycia czosnku
Ręcznik papierowy na wierzch
Bandaż do owinięcia
Pęseta
Po upływie 6-8 godzin pojawi się pęcherz. Gdy pęcherz będzie gotowy, będziesz potrzebował:

nożyczek do paznokci do przecięcia pęcherza i usunięcia skóry (skalpel?)

Jest to bardzo proste i bezbolesne, ponieważ skóra na pęcherzu jest martwa. Rana jest gotowa.

Do codziennego użytku będziesz potrzebował:
Alkohol do czyszczenia skóry wokół rany
Waciki, które nasączysz alkoholem
Ciecierzycy (zwyczajnej z supermarketu) do umieszczenia w ranie.
Kapustę, aby utrzymywać ranę wilgotną i zapobiegać jej wysychaniu.
W przeciwnym przypadku wymienianie ziaren ciecierzycy byłoby bardzo bolesne. Dzięki kapuście wymiana ziarna jest bardzo prosta. Po czym znowu przykrywasz kapustą, aby utrzymać wilgoć wewnątrz.
Ręcznik papierowy, taśma klejąca, bandaż elastyczny

Pierwszy krokiem jest przygotowanie tulejki. Przyklej do niej taśmę klejącą. Dzięki temu tulejka będzie dobrze przylegała do łydki. Następnie wypełnij tulejkę świeżo wyciśniętym czosnkiem.

Do codziennego użytku będziesz potrzebował:

Zwyczajnej chusteczki. Składasz ją na pół, następnie przytrzymujesz ją w połowie i zaginasz tę stronę ponownie na pół. Po czym odcinasz róg. Uzyskasz taki kształt. Złóż ją ponownie w ten sposób. Weź kawałek liścia kapusty i zakryj go chusteczką. Przez ten otwór można zobaczyć kapustę. Kapusta musi przykrywać ranę z ziarnem ciecierzycy. Następnie owiń wszystko elastycznym bandażem. Aby metoda działała lepiej, opatrunek powinien być bardzo ciasny. To wszystko na początek. Kontynuuj leczenie.

 

INICJATOR

Mechanizm powstawania raka jest bardzo jasny, precyzyjny i wyjątkowo interesujący. Aby w ludzkim ciele powstał rak, potrzebny jest karcynogen, czyli substancja chemiczna powodująca raka. Karcynogenem może być dowolna substancja chemiczna występująca w żywności, jak chemikalia używane podczas przetwarzania żywności, konserwanty, nawozy itp. Różne chemikalia powodują nie-wirusowe i niebakteryjne choroby, jak rak, białaczka, zapalenie stawów, astma, toczeń rumieniowaty, rozedma płuc itd.

 

Aby nastąpił rozwój choroby, muszą wystąpić ściśle określone warunki – odpowiednia, krytyczna ilość inicjatorów w organizmie. Jeśli ilość inicjatorów będzie niższa, to inicjacja nie nastąpi. Aby komórka i propagator mogły się połączyć, karcynogen musi utworzyć aktywne centrum na powierzchni komórki, wyciągając 1 elektron. Kiedy inicjator atakuje komórkę i przenosi 1 elektron z jego orbity na wyższą, potrzebny jest jeszcze 1 atak, aby wybić elektron poza atom i utworzyć aktywne centrum. Odpowiednia wysoka koncentracja karcynogenów gwarantuje że drugi atak nastąpi, zanim elektron wróci na oryginalną orbitę. Jeśli koncentracja kancyrogenów jest mniejsza niż wartość progowa, elektron powróci na swoją oryginalną orbitę, zanim nastąpi 2. atak. Aktywne centrum nie zostanie utworzone, zaś reakcja chemiczna pomiędzy komórką i propagatorem nie nastąpi. Jeśli elektron jest poza atomem, reakcja chemiczna rozpocznie się, powodując, że komórka i propagator połączą się, tworząc komórkę rakową.

 

Karcynogeny, odkładane głównie w limfie, gromadzą się przez lata, aż osiągną pewną krytyczną wartość/koncentrację. Proces akumulacji może trwać latami – od zera aż do koncentracji krytycznej. Zobacz, jak stopnie akumulacji zmieniały się przez ostatnie pół wieku.


Liczba lat potrzebna do osiągnięcia koncentracji krytycznej:

W latach 50. – pomiędzy 40–50 lat

W latach 60. – pomiędzy 30–40 lat

W latach 70. –  pomiędzy 20–30 lat

W latach 80. – pomiędzy 15–20 lat

W latach 90. – pomiędzy 10–15 lat i nadal się zmniejsza.

Te typy chorób, które wynikają z nagromadzenia karcynogenów w plaźmie, wg lekarzy mogą przenosić się z rodziców na dzieci jako choroba genetyczna. W mojej opinii, najczęściej :choroba” przenosi się z matki na dziecko przez łożysko podczas ciąży.

Genetyka nie ma nic do rzeczy z żadną chorobą z wyjątkiem fizycznej struktury ludzkiego ciała. Przejście części inicjatorów z matki na dziecko redukuje koncentrację poniżej wartości krytycznej. Matka zyska, ponieważ rozwój jej choroby odsunie się w czasie. Jednak rozpocznie się na nowo, kiedy usunięte inicjatory zgromadzą się ponownie, co może zająć całe lata, zależnie od ilości przekazanej płodowi. Choroba rozwinie się dopiero, gdy koncentracja inicjatorów osiągnie wartość krytyczną. Jeśli matka zdecyduje się na wiele dzieci i za każdym razem będzie przekazywać im inicjatory, może nigdy nie osiągnąć krytycznej koncentracji inicjatorów i nie dopuścić do rozwoju choroby. Niestety, dziecko tej matki zachoruje wcześniej niż gdyby miało to nastąpić przy normalnym tempie gromadzenia się inicjatorów i osiągania ilości krytycznej. Dzieje się tak dlatego, ponieważ dziecko posiada już pewną ilość inicjatorów w momencie porodu. I z tego powodu dziecko potrzebuje mniej czasu na osiągnięcie ilości krytycznej i rozwinięcie się choroby.

To jest główna przyczyna występowania raka u dzieci i młodzieży. Jest wiele przypadków, które zdają się to potwierdzać, kiedy matka, a nie ojciec, miała raka, toczeń rumieniowaty lub zapalenie stawów. Dziecko takiej matki będzie miało duże szanse na zapadnięcie na te choroby, które będą najpierw obecne w ukrytej formie, a następnie ujawnią się, kiedy krytyczna koncentracja zostanie osiągnięta.

Same inicjatory nie mogą spowodować choroby. One jedynie mogą przygotować ciało do stanu gotowości na drugi czynnik, którym jest propagator, który rozpocznie rozwój choroby. W przeciwnym wypadku inicjatory pozostałyby w stanie uśpionym na zawsze. Każdy rodzaj inicjatora odpowiada za rozwój jednego typu choroby, jak rak, toczeń rumieniowaty, zapalenie stawów, astma itd. Natomiast propagator w każdej chorobie pozostaje taki sam, bez względu na na typ inicjatora.

Fragmenty zniszczonych komórek, wolne rodniki to propagatory chorób komórek ciała. Propagatory, fragmenty zniszczonych komórek są produkowane w organizmie w naturalny sposób podczas sytuacji emocjonalnych, jak stres, strach, poczucie beznadziei, zamartwianie się itd.

Kolejną sztuczną przyczyną wytwarzania propagatorów może być niszczenie komórek ciała przez promienie rentgenowskie, substancje radioaktywne lub chemikalia, jak np. używane te w chemioterapii do niszczenia komórek rakowych, co może zniszczyć także zdrowe komórki. Innymi słowy, każda sytuacja lub rzecz, włączając w to mikroorganizmy i wirusy, zdolna rozbijać komórki ciała na fragmenty, może być zaklasyfikowana jako producent propagatorów choroby, które mogą pobudzić inicjatory do rozpoczęcia rozwoju choroby. Na początku inicjatory znajdują się w krwiobiegu i krążą po całym ciele. Nowotwór powstanie w miejscu, w którym produkowane są propagatory. Papierosy nie mogą powodować raka. One mogą jedynie spowodować produkcję propagatorów w płucach, czego następstwem będzie powstanie raka w tym miejscu. Jeśli propagatory będą produkowane w okolicy nerek, to tam powstanie nowotwór. Każda próba wyhodowania raka w ciele człowieka lub zwierzęcia jest skazana na porażkę, ponieważ nikt nie jest w stanie odtworzyć takich samych warunków, w jakich rak się wytwarza.

Hodowanie raka na zwierzęciu i leczenie go jest oszustwem, ponieważ nikt nie był w stanie wyhodować raka na zwierzętach, a wyniki leczenia zastosować do wyleczenia raka u człowieka.

Musimy wyeliminować przyczynę. Rak jest powodowany przez karcynogeny, które zgromadziły się w ciele przez lata i pochodzą z żywności, którą jemy. Ponieważ karcynogeny nie są żyjącymi mikroorganizmami, nie możemy ich usunąć, zabijając je za pomocą leków. Zatem aby wyeliminować przyczynę choroby, musimy fizycznie usunąć je z ciała. Jedyna metoda leczenia, która może usunąć karcynogeny z ciała, to metoda Wchłaniania Neutralnej Infekcji (NIA).

W tej metodzie musimy utworzyć ranę, aby uzyskać dostęp do wnętrza ciała, używamy ziaren ciecierzycy w celu wywołania wypływu płynu z rany na zewnątrz i przykrywamy całość liściem kapusty, aby utrzymać wilgoć wokół rany, co zapewni, że wymiana nasączonego ziarna ciecierzycy na suche będzie prosta i bezbolesna. Obecność w ranie ziarna ciecierzycy powoduje, iż system odpornościowy zaczyna działać, wypychając wszystkie karcynogeny i inne cząstki, włącznie z komórkami rakowymi, które nie przynależą do ciała lub nawet szkodzą w kierunku rany i na zewnątrz ciała. W ciągu 2 miesięcy krew oczyszcza się z karcynogenów oraz komórek rakowych, ale aby oczyścić całe ciało potrzebne jest przynajmniej 6 miesięcy – choroba zostanie wyleczona w 100%. W niektórych przypadkach to może zająć trochę dłużej, jeśli choroba trwa od wielu lat, ale definitywnie zostanie wyleczona.

 

Z rany będzie wydobywać się płyn, ropa, zainfekowana krew, a także nieprzyjemny zapach. Jeśli infekcja wokół rany zbytnio się powiększy, skóra może zmienić kolor i pojawi się opuchlizna, ale to przejdzie, gdy tylko infekcja wyjdzie na zewnątrz. To następuje, ponieważ infekcja wokół rany jest zbyt duża i jest wydalana przez ranę zbyt powoli. Wcześniej czy później infekcja zostanie wydalona i opuchlizna przejdzie. Sama rana nie zostanie zainfekowana, ponieważ płyn wypływa z niej na zewnątrz. Kiedy w trakcie leczenia ropa lub zainfekowana krew wydobywa się z rany, może pojawić się silny ból, który można uśmierzyć środkami przeciwbólowymi, ale nie używaj leków na raka, ponieważ chemio- i radioterapia mogą jedynie powodować raka lub przyśpieszać postęp istniejącego nowotworu, natomiast w żadnym wypadku go nie leczą.

Inicjator pomaga w chemicznym połączeniu propagatora ze zdrową komórką, przekształcając ją w komórkę rakową, która sama staje się inicjatorem, tym samym zwiększając ich liczbę i powodując, że reakcja chemiczna napędza się sama. To właśnie autokataliza jest przyczyną szybkiego gromadzenia się komórek rakowych w organizmie, a nie ich niekontrolowany podział. Podział komórek rakowych jest niemożliwy, ponieważ to nie są normalne komórki. Natomiast w wyniku autokatalizy duże ilości zdrowych komórek przekształcają się w komórki nowotworowe, co upośledza funkcję ważnych i niezbędnych do życia organów i w konsekwencji prowadzi do śmierci.


Rezonans magnetyczny:

Komórki rakowe nie są zbilansowane ani spolaryzowane.

Moje własne doświadczenie z rakiem trzustki

Leczyłem wiele chorób, zaczynając od reumatoidalnego zapalenia stawów przez reumatyzm, raka piersi itd. Sam jednak nigdy nie doświadczyłem nieuleczalnej choroby. Marzyłem o tym, ponieważ chciałem mieć doświadczenie z pierwszej ręki. Wcześniejsze doświadczenia pochodziły od innych ludzi, którzy mówili mi, że lekarz powiedział iż: Ona ma raka piersi, który rozprzestrzenił się na całe ciało. Po leczeniu metodą NIA lekarz mówi: W jej organizmie nie ma raka.

Za każdym razem na początku lekarz mówił: „masz” a następnie mówił „nie masz”. Nie mogłem udowodnić tego sam. W końcu września 2003 roku poczułem ból w brzuchu. Następnego dnia zacząłem wymiotować. Pojawiła się biegunka, zrobiłem się żółty, a moja uryna była czarna jak kawa. Mój lekarz skierował mnie do szpitala. Żadne środki na zatrzymanie wymiotów i biegunki nie pomogły. Nie mogłem nic jeść i biegałem do toalety 6–7 razy dziennie. Straciłem na wadze 53 funty w ciągu 7 dni (ze 195 do 142 funtów). Nikt nie mógł znaleźć przyczyny problemów. Wreszcie 29 września 2003 zdecydowano się wykonać zabieg chirurgiczny, aby rozwiązać problem. Podczas operacji lekarze zauważyli, iż mam raka trzustki. Po 5 i pół godzinnej operacji wycięto mi 2 fragmenty trzustki, usunęli guz blokujący kanał pomiędzy trzustką i żołądkiem. Wycięli zmienioną nowotworowo trzecią część żołądka i usunęli pęcherzyk żółciowy wraz z kamieniami. Na koniec 5 uczestniczących w operacji lekarzy poradziło mojej żonie, aby na wszelki wypadek przygotowała pogrzeb. Żona powiedziała mi, że nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy w banku na pogrzeb. Powiedziałem: To bardzo proste. Nie mamy pieniędzy na pogrzeb, więc nie umrę, żeby nie było trzeba go wyprawiać. Lekarz – specjalista w chirurgii trzustki powiedział mi, iż mam raka trzustki Byłem szczęśliwy. Powiedziałem mu: Świetnie. On odpowiedział mi bardzo poważnie: Chemioterapia jest jedynym sposobem na ocalenie Twojego życia. Natychmiast odmówiłem i poprosiłem, aby wypisał mnie ze szpitala, bym mógł wrócić do domu. Bez zwłoki rozpocząłem leczenie moją metodą NIA. Po dwóch miesiącach testy krwi na raka były negatywne i są nadal negatywne. Mój przypadek raka przeżywa tylko 4% chorych w USA oraz 5% w Wielkiej Brytanii.

 

Mechanizm reumatoidalnego zapalenia stawów jest podobny do mechanizmu raka. Jedyną różnicą jest inicjator. W tym przypadku inicjator atakuje chrząstkę stawach, przekształcając komórki chrząstki w komórki złośliwe, które uwalniają się i rozsiewają po całym ciele, zaś chrząstka staje się cienka lub zanika całkowicie. Jeśli zdrowa komórka chrząstki przekształci się w komórkę złośliwą, ale nie może się uwolnić lub uwalnia się, ale nie może dołączyć do krwiobiegu, to takie komórki utworzą złośliwy guz wokół stawów, zaś białe krwinki będą go atakować, powodując opuchliznę i zaczerwienienie okolic stawów, co jest częstym objawem w reumatoidalnym zapaleniu stawów. Zmienione komórki chrząstki nie dławią narządów i nie powodują śmierci, ponieważ prawdopodobnie są zbyt małe, aby zdusić organy i spowodować, że przestaną pełnić funkcje podtrzymujące życie lub też atakują chrząstkę, która nie pełni funkcji podtrzymujących życie. 100% wyleczenia jest dostępne, jeśli użyjesz metody NIA.

 

PODSUMOWANIE

 

W 1973 roku prezydent Nixon przekazał na rzecz Narodowego Instytutu do walki z rakiem 35 miliardów dolarów. I zarządał wynalezienia leku na raka oraz zmiecenia go z powierzchni ziemi w ciągu 25 lat. W 1998 roku po 25 latach i wykorzystaniu 35 miliardów $ rezultat badań był następujący:

Przyczyna choroby nieznana, brak leku.

W 1943 roku potrzebowałem 1 tygodnia i 1 $ na opracowanie metody NIA (WNI – Wchłaniania Neutralnej Infekcji), która pozwala wyleczyć raka w 100%.

 

Prosiłem o wyjaśnienie, czym jest rak i jak go leczyć w prawie wszystkich wiodących centrach badawczych na świecie. Nikt nie znał odpowiedzi na to pytanie – od Narodowego Instytutu Raka, przez klinikę Johna Hopkinsa – Niemiecki Ośrodek Raka, Ośrodek Raka w Tokio, Instytut Pasteura, Szwedzki Instytut Karolinska do Królewskiego Instytutu Badań nad Rakiem w Wielkiej Brytanii

Wszyscy przez ostatnie pół wieku koncentrowali się na eliminacji komórek rakowych, które nie są przyczyną. Natomiast nikt nie zajmował się usuwaniem prawdziwej przyczyny, czyli karcynogenów . Doszedłem do wniosku, że w badania nad rakiem zaangażowano najbardziej ciemnych i niedouczonych ludzi, i to jest powód że nie ma na niego leku.


Dr George Eliash Ashkar

Na koniec powiem Ci to: Praktyka medyczna stała się biznesem. Radio- i chemioterapia mogą jedynie powodować i przyśpieszać już istniejącego raka. Nie mogą go wyleczyć. Moją metodą możesz wyleczyć w 100% każdy rodzaj raka. Możesz wyleczyć w 100% każdy rodzaj choroby stawów, wliczając w to reumatoidalne zapalenie stawów, możesz prawie w 100% wyleczyć również zakażenie wirusem HIV (AIDS), jeśli będziesz jej używał.


Terapia genetyczna jest największym oszustwem XX wieku, a terapia z wykorzystaniem komórek macierzystych będzie największym oszustwem XXI wieku.