Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Aromaterapia wspomagająca odchudzanie, to stosunkowo nowy, lecz skuteczny sposób pozbywania się zbędnych kilogramów. Czym w ogóle jest aromaterapia? To licząca wiele setek lat metoda leczenia i zapobiegania wielu chorobom narządów wewnętrznych i powierzchni skóry, oraz rozstrojom psychicznym. Aromaterapia wspomagająca odchudzanie odbywa się poprzez zastosowanie pewnych olejów eterycznych, które najczęściej dodaje się do gorącej kąpieli, lamp aromatoterapeutycznych i wdycha się aromat lub dodaje do kremów wcieranych w skórę.aroma
Zapachy to określone substancje, które mogą wywierać kolosalny wpływ na cały organizm. Kiedy wdychamy aromaty lub wcieramy olejki w skórę, aromat przez kapilary wnika do krwi wpływając na cały organizm. Oleje eteryczne wywierają unikalny wpływ również na emocjonalny i psychiczny stan człowieka. Mogą nas uspokajać, usuwać stres, orzeźwiać, pobudzać i poprawiać nastrój. Przy pomocy aromatów prowadzimy samoleczenie uruchamiając bezgraniczne możliwości naszego organizmu.

Aromaterapia wspomagająca odchudzanie, to sztuka, która każdy może opanować. Przy jej pomocy nie tylko stracisz zbędne kilogramy, lecz pozbędziesz się cellulitu, czyniąc swą skórę elastyczną i piękną.
Aby zacząć chudnąć przy pomocy tej metody, postaraj się najpierw określić powód pojawienia się zbędnych kilogramów, a dopiero potem oddziałuj na swe ciało przy pomocy olejów eterycznych. Twoja nadwaga może być wywołana zaburzeniami przemiany materii lub pracy układu pokarmowego. Może być też spowodowana utrudnionym pozbywaniem się przez organizm płynów lub zwiększonym apetytem z powodu sytuacji stresowych.aroma1
Oleje eteryczne jałowca lub cyprysu pomagają pozbyć się nadmiaru płynów z organizmu i oczyszczają ze złogów toksycznych, oddziałując jednocześnie na ogólna przemianę materii. Do wcierania w skórę należy zmieszać 13 kropel cyprysu, 12 kropel jałowca i 50 ml żożoby (Simmondsia chinensis). Uzyskaną mieszankę nanieś na skórę i masuj intensywnie w celu nasilenia oddziaływania. Mieszankę tę można również zastosować podczas kąpieli. Dodaj wówczas do wody 4-6 kropel i dosyp do wanny garść morskiej soli, która dodatkowo pomaga wydalić z organizmu nadmiar wilgoci.
Olejek pomarańczowy jest świetnym środkiem odchudzającym i pozbawiającym cellulitu. Ten olejek wpływa na wszystkie receptory, przenika do krwi i kontroluje proces przemiany materii, poprawia czynność przewodu pokarmowego i reguluje wchłanianie tłuszczów. Oto dawkowanie: do wanny wlewaj 3-5 kropel, a wcierając w skórę użyj 6-10 kropel na 10 g olejku do masażu lub dowolnego kremu.
Olejek cynamonowy ma pozytywny wpływ na emocje. Rozluźnia i zmniejsza łaknienie. Jeśli przed snem nie możesz się powstrzymać od przekąszenia czegoś smacznego, lub od obfitej kolacji, to zanurz się w wannie z dodatkiem 5-7 kropel tego olejku eterycznego. Wyjdziesz zrelaksowany z wanny, z całkowitym brakiem apetytu, za to z chęcią położenia się i zachowania wrażenia spokoju.
Aromaterapia wspomagająca odchudzanie to wspaniałaroma2 metoda pomagająca nie tylko pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, lecz również istotnie poprawić stan zdrowia. Poza tym interesując się takim interesującym i fascynującym tematem, jak aromaterapia, odkryjesz zadziwiający i bogaty świat aromatów, który Cię wciągnie i podaruje Ci masę nowych, ciekawych wrażeń.

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa