Badanie Vegatestem, wieloletni specjalista

Domowe zastosowania wody utlenionej

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dzięki uprzejmości Pani Elżbiety Cybulskiej, która wykonała tłumaczenie, zamieszczamy opis różnych zastosowań wody utlenionej w gospodarstwie domowym. Tłumaczenie pochodzi z angielskojęzycznej strony internetowej www.drinkh2o2.com (od 10 do 22 strony).

Bardzo pożyteczny jest przepis na robienie sobie „pasty do zębów” z sody oczyszczonej i wody utlenionej (dezynfekuje dziąsła, rozpuszcza kamień nazębny, wybiela zęby, niszczy bakterie próchnicy). O metodzie tej wspomina również Iwan Nieumywakin w książce „Woda utleniona na straży zdrowia”.

Zastosowanie nadtlenku wodoru /wody utlenionej/ o czystości „do celów spożywczych” w domu.

OW0CE I WARZYWA: Do ¼ ffiliżanki dodać 3% wody utlenionej i uzupełnić do pełna zimną wodą. Moczyć owoce i warzywa 20 do 30 minut. 0suszyć i wstawić do lodówki lub spryskać owoce i warzywa 3% wodą utlenioną. Pozostawić je na kilka minut, a następnie opłukać i wysuszyć (usuwanie E-coli).

Marynowanie: Umieścić mięso, ryby lub drób w naczyniu (unikać używania naczyń aluminiowych). Zalać je 3% wodą utlenioną rozcieńczoną taką samą ilością wody. Umieścić w lodówce na ½ godz. Przepłukać i gotować.

Kuchnia: Trzymać 3% wodę utlenioną w rozpylaczu w kuchni. Używać jej do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni blatów i przyrządów kuchennych.

Zmywarka: Dodać 2 uncje [56,7 g] 3% wody utlenionej do każdego cyklu mycia.

Spray owadobójczy: Zmieszać 8 uncji [226,8g] melasy lub cukru i 8 uncji [226,8g] 3% wody utlenionej z 1 galonem [4,4litra] wody.

Pranie: Dodać 8 uncji [226,8g] 3% wody utlenionej do pralki w miejsce wybielacza.

Prysznic: Trzymaj spryskiwacz z 3% wodą utlenioną pod prysznicem. Spryskaj swoje ciało po umyciu. Chroń oczy, brwi i włosy.

Kąpiel: Użyj około 2 litrów 3% wody utlenionej na wannę gorącej wody. Mocz się przynajmniej ½ godziny. Dolewaj ciepłej wody, aby utrzymać temperaturę.

Twarz: Używaj 3% wody utlenionej naniesionej na wacik do odświeżenia twarzy po myciu.

Moczenie stóp: Moczyć stopy w 3% ciepłej wodzie utlenionej aż odczuje się poprawę.

Pasta do zębów: Użyć sody oczyszczonej i takiej ilości 3% wody utlenionej, aby zrobiła się pasta, lub zanurzyć szczoteczkę do zębów w 3% wodzie utlenionej i umyć zęby. Woda utleniona rozpuszcza kamień nazębny, tworzy zdrowe dziąsła i wybiela zęby. Soda oczyszczona i woda utleniona tworzą najlepszą pastę do zębów.

Nawilżacz powietrza: Dodać 12 uncji [340g] 3% wody utlenionej lub 4 uncje [113,4g] 35% wody utlenionej do 1 galona [4,4 litra] wody. Przy takich chorobach jak: rozedma płuc, chroniczne obstrukcyjne choroby płuc, nowotwór płuc, bronchit, zapalenie płuc itp., dobrze jest używać nawilżacza wypełnionego wodą utlenioną.

Natrysk: Dodać 6 łyżek 3% wody utlenionej do 1 litra ciepłej wody destylowanej.

Lewatywa: Dodać 1 łyżkę 3% wody utlenionej do 1 litra ciepłej wody destylowanej.

Kiełkowanie materiału siewnego: Dodać 1 uncję [28,35g] wody utlenionej do 0,55 litra wody i moczyć sadzonki całą noc. Dać te same ilości wody utlenionej do każdego płukania sadzonek.

Rośliny domowe i ogrodowe: Dodać 1 uncję [28,35g] 3%wody utlenionej do 1,1 litra wody. Zwilżać [opryskać] rośliny tym roztworem.

Zwierzęta: Dla małych zwierząt [koty i psy] używać 1 uncji [28,35g] 3% wody utlenionej w 1,1 litra wody.

Zastosowanie wody utlenionej w ogrodnictwie

Ogrodnicy i osoby stosujące uprawy hydroponiczne używają wody utlenionej. Spontaniczna dekompozycja uwalnia tlen w korzeniach roślin, który powoduje lepszy rozwój korzeni i zabezpiecza je przed gniciem. Wielu farmerów uzyskało lepsze plony przez opryski rozcieńczonym H2O2. 20 galonów [88 litrów] wody zmieszać z 5 do 16 uncji [142g do 453,6g] H2O2 na 1 akr [0,4 ha]. Dla roślin domowych dodać 1 uncję [28,35g] 3% wody utlenionej lub 16 kropli 35% wody utlenionej na 1,1 litra wody. Woda utleniona jest doskonałym i bezpiecznym środkiem owadobójczym. W tym celu należy spryskać rośliny roztworem 8 uncji [226,8g] 3% wody utlenionej z 8 uncjami [226,8g] białego cukru na 4,4 litra wody.

Karmienie zwierząt wodą utlenioną

W 1950 r. dr Reginald Holeman chorym na raka myszom dodał wody utlenionej do ich wody do picia. 60 dni później nowotwór zniknął. Myszy, które dostawały wodę utlenioną do wody pitnej, były grubsze i żyły 2 razy dłużej. W 1980 r. Winifred Wirth powtórzył eksperyment dwukrotnie i otrzymał te same wyniki. Robert Strond, hodowca ptaków z Alcatraz, leczył ptaki, używając nadboranu sodu. Nadboran sodu z wodą tworzy nadtlenek wodoru.

Gdy dodano 30 ppm H2O2 do wody do picia na farmie kurczaków spowodowało to, że nie było ptasiej grypy, produkcja jajek wzrosła, mięso z kurcząt miało lepszy smak, indyki ważyły więcej, a mniej jadły. Indyki miały mniejszy wskaźnik śmiertelności. Mięso wieprzowe jest chudsze i ma wyższą kategorię, redukuje się lub eliminuje potrzebę stosowania antybiotyków. Wzrasta produkcja mleka i mleko ma większą zawartość tłuszczu. Zmniejsza się ilość bakterii, zmniejsza się ilość przypadków zapalenia wymion.

W 1985 r. właściciel farmy mlecznej zaczął stosować wodę utlenioną w całym gospodarstwie. Woda w jego farmie była zanieczyszczona i był problem z zapaleniem wymion u jego krów. Po zastosowaniu wody utlenionej od pewnego czasu farmer zaobserwował wzrost zdrowia jego krów. W kwietniu 1988r. zawartość tłuszczu w mleku jego krów była 5,3% .Inny farmer ważył mleko od każdej krowy i zauważył , że produkcja wzrosła od 6 do 8 pudów [od 2,7 do3,6 kg] na każdą krowę. Inny farmer zapisywał ilość bakterii i stwierdził, że zmniejszyły się poniżej 2.000 na cm3. Kiedy woda utleniona była stosowana dla bydła wzrosła produkcja mleka i zawartość tłuszczu w mleku. Farmerzy także zauważyli zmniejszenie się ilości zapalenia wymion w ich stadach. Farmerzy świń zauważyli, że używając mniej żywności świnie szybciej tuczyły się [nawet o 30 dni mniej]. U indyków i kurczaków wzrastała waga przy zużyciu mniejszej ilości karmy. Pewien mężczyzna z Wisconsin powiedział, że wzrosła reprodukcyjność byków gdy zastosował wodę utlenioną do wody pitnej.

Niektóre badania na zwierzętach wskazują, że kiedy woda utleniona podawana jest doustnie wchodzi w reakcję z żelazem i małą ilością witaminy C w żołądku i tworzy rodniki hydroksylowe. Praktyczną zasadą jest dodawanie 8 do 10 uncji [226,8 do 283,5g] 35% wody utlenionej do 1000 galonów [4400 litrów] wody do picia [30 ppm]. Dozowanie wody utlenionej do wody uzdatnionej lub miejskiej może być wykonane przez urządzenia pomiarowe, jednakże ręczne dodawanie jest też dobre. Jeżeli nie masz urządzeń pomiarowych, zaczynaj dozowanie od 1 łyżeczki 35% wody utlenionej w wodzie pitnej dla zwierząt. Tyle samo używaj dla wszystkich zwierząt w gospodarstwie: krów, świń, drobiu, owiec, kóz, królików i ptactwa .

Terapia tlenem

Kiedy mruczymy, wymiana gazu pomiędzy nosem i zatokami wynosi około 98%. Podczas normalnego oddechu wymiana gazowa wynosi około 4%. Zatoki są głównym producentem tlenku azotu, który pomaga rozszerzyć naczynia włoskowate i zwiększa przepływ krwi. Kiedy poziom tlenku azotu był mierzony podczas mruczenia stwierdzono, że jest go 15 razy więcej niż przy normalnym oddychaniu.

Tlen jest najważniejszy dla życia. Wchodzi w reakcję z odpowiednimi produktami przemiany materii, eliminuje je z organizmu. Proces ten nazywa się cyklem utleniająco-redukcyjnym. Jeżeli nie ma wystarczającej ilości tlenu w organizmie detoksykacja zachodzi powoli, produkty odpadu gromadzą się , cyrkulacja krwi zwalnia i tlen nie dochodzi do komórek. Energia jest produkowana przez organizm gdy glukoza i tlen reagują tworząc ATP . Przez 24 godziny ludzki organizm produkuje ATP w zależności od masy ciała. Jeżeli produkuje 10% mniej ATP niż normalnie organizm czuje się zmęczony i zwalnia. Jeżeli produkcja spada znacznie poniżej 10% organizm może umrzeć. Nowotwór zaczyna się gdy normalne komórki nie mają dostarczonego tlenu w wystarczającej ilości. Jeżeli poziom tlenu spada poniżej 40% komórka zaczyna proces fermentacyjny zamiast spalania. Proces fermentacji produkuje tylko 1/6 energii utleniania i brak energii powoduje produkowanie specjalnego. Zdrowe komórki są otaczane przez ten enzym i tlen atomowy nie może się do nich przedostać [najprawdopodobniej chodzi o katalazę – dop. IGYA]. Nowotwór, bakteria i wirusy nie mają tych enzymów coating i są utleniane w kontakcie z tlenem.

Najlepszymi źródłami aktywnego tlenu są ozon, nadtlenek wodoru i nadmanganian potasu. Dr Otto Warburg dostał nagrodę Nobla w 1931r za odkrycie przyczyny powstawania nowotworów. Nowotwór powstaje wtedy gdy komórka zamienia oddychanie tlenowe na beztlenowe. Wzrost komórek rakowych jest zainicjowany przez brak tlenu. Brak tlenu i wysoki poziom kwasowości zwykle idą razem w parze. Jaśniejszy czerwony kolor krwi świadczy o przenoszeniu większej ilości tlenu. Ciemny kolor krwi mówi o przenoszeniu mniejszej ilości tlenu. Wszystkie normalne komórki wymagają tlenu. Komórki pozbawione 60% tlenu przekształcą się w komórki nowotworowe. Komórki pozbawione 35% tlenu przez 48 godzin także mogą przekształcić się w nowotworowe. Komórki nowotworowe mogą żyć bez tlenu. Komórki organizmu tworzą ATP. ATP musi być tworzone przez wszystkie komórki dla uzyskania energii, włączając również komórki nowotworowe. Ten biochemiczny proces gdzie tworzy się ATP nazywa się utlenianiem fosforytowym i jest zależne od tlenu. Komórki nowotworowe tworzą ATP przez fermentację fosforytową [phosphorylation], która zachodzi w środowisku kwaśnymi przy niskiej zawartości tlenu. Komórki tlenowe oddychając tworzą aż 36 cząsteczek ATP z każdej cząsteczki glukozy. Beztlenowe oddychanie tworzy tylko 2 cząsteczki ATP.

Kiedy komórki nie są zasilane w tlen zachodzi proces fermentacji cukru i zaczynają się tworzyć komórki nowotworowe. Głównym paliwem dla organizmu ludzkiego jest cukier prosty zwany glukozą. Glukoza przychodzi z pożywieniem które my jemy. Kiedy spożywamy złożone węglowodany zostają one przekształcone w glukozę przez nasz system trawienny. Energia zawarta w żywności jest przekształcana w energię chemiczną podczas serii reakcji znanych jako oddychanie komórkowe. Oddychanie tlenowe wyciąga maksimum energii z glukozy. Kiedy poziom tlenu jest niewystarczający, oddychanie beztlenowe może uwolnić energię bez tlenu i zachodzi to w cytoplazmie komórki. Komórki nowotworowe stosują oddychanie beztlenowe częściowo lub całkowicie. Takie rzeczy jak niezrównoważone odżywianie, uraz fizyczny, toksyczne chemikalia, reakcje alergiczne, promieniowanie, infekcje, pasożyty, bakterie i wirusy mogą uszkodzić komórkę i jej mitochondria zubożyć w tlen. Kiedy niezbędne kwasy tłuszczowe są usunięte z diety, komórki nie mają szansy aby zastąpić niewłaściwe tłuszcze w ich strukturze w rezultacie mamy II typ cukrzycy a czasami nowotwór.

Jest 5 niezbędnych składników odżywczych aby utrzymać zdrowe mitochondria:

1. L-carnitine: dla prawidłowego utlenienia tłuszczy w komórce. L-carnityna tworzy się w organizmie z aminokwasu lizyny. Dobrym źródłem aminokwasów jest serwatka w proszku.

2. Koenzym Q 10 : jest niezbędny do syntezy ATP i zabezpiecza komórki przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Koenzym Q10 jest w sardynkach, jajkach, zbożach, szpinaku.

3. Alfa lipoic acid: pomaga w regeneracji witamin E i C po ich utlenieniu. Jego źródło znajduje się w szpinaku, brokułach, pomidorach, grochu, brukselce i brązowym ryżu.

4. Witamina E: zabezpiecza membranę komórki przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Znajduje się ona w zbożu, orzechach, nasionach, szpinaku, i w różnych innych zielonych warzywach liściastych.

5. Witamina C: wstrzymuje utlenianie cholesterolu i podwyższa produkcję antyoksydantów. Witamina C jest w owocach, jagodach, pomidorach. Witamina C jest niezbędna do syntezy carnityny. Konwersja Witaminy C w carnitynę zachodzi w wątrobie.

Okrężnica jest odpowiedzialna za eliminację materiałów odpadowych i toksyn oraz asymilację pożywienia . Kiedy ściany okrężnicy są twarde z powodu fermentacji odpadowych materiałów i trujących toksyn, zachodzi w niej proces gnilny i tworzą się gazy. Przewody gastryczno- jelitowe są około 40% bardziej wydajne w przyswajaniu tlenu niż płuca. Chirurdzy rutynowo używają okrężnicy pacjenta do oddychania podczas niektórych procedur chirurgicznych.

Terapia wodą utlenioną

Są dwie metody wprowadzania wody utlenionej – doustnie i dożylnie. Do większości medycznych zastosowań wystarczy doustne przyjmowanie wody utlenionej. Terapia wodą utlenioną jest także używana jako alternatywna dla medycznego traktowania nowotworów. Woda utleniona jest wstrzykiwana dożylnie w bardzo niskich stężeniach [mniej niż 1%] bezpośrednio do krwi. Stosowanie dożylne wody utlenionej było opisane w 1920 roku podczas epidemii grypy. Dożylne stosowanie wody utlenionej było używane z sukcesem do leczenia zapalenia płuc podczas epidemii w czasie I wojny światowej. Dożylne wprowadzanie wody utlenionej zmniejszyło o połowę śmiertelność z powodu zapalenia płuc.

W 1940r. ojciec Richard Willhelm pisał o zastosowaniu wody utlenionej do leczenia chorób bakteryjnych skóry i polio. Zgodnie z Amerykańskim Stowarzyszeniem Nowotworowym „nie jest naukowo ewidentne, że woda utleniona jest bezpieczna, efektywna i użyteczna do traktowania nowotworów”.

Komórki nowotworowe [guzy], bakterie i obce elementy we krwi mogą zwykle być zniszczone podczas terapii wodą utlenioną. Operacja i chemioterapia niszczy tkankę mózgową . Dożylne wprowadzenie wody utlenionej także pomaga w chorobach płuc, gangrenie, arteriosklerozie, AIDS, przeziębieniach, astmie, nowotworach itp.

Rozedma płuc jest jednym z warunków, dla których dożylne wprowadzenie wody utlenionej jest najlepsze. Rozedma jest destrukcją pęcherzyków małych torebek powietrza w płucach. Nawilżacz z zastosowaniem przynajmniej 1 uncji [28,35g] 35% wody utlenionej dodanej do 1 galona [4,4 litra] niechlorowanej wody ułatwia nocne oddychanie. Wprowadzenie wody utlenionej ma zdolność do czyszczenia wewnętrznej części płuc i przywraca zdolność oddychania. W ciągu minuty tlen z wody utlenionej zaczyna bąbelkować do góry pomiędzy membranami torebek płucnych i akumuluje śluz. Pacjent zaczyna kasłać i wydala zakumulowany materiał z płuc. Częstotliwość bąbelkowania, kasłania i oczyszczania może być regulowane po prostu przez włączanie lub wyłączanie nawilżacza. Ponieważ woda utleniona czyści długą powierzchnię i niszczy infekcje bakteryjne, pacjent odzyskuje zdolność do lepszego oddychania.

Woda utleniona była używana dożylnie i dotętniczo przez lekarzy w USA i innych krajach. Międzynarodowa Fundacja Bio-Oxidative Medicine finansuje kliniczne badania w zakresie terapii wodą utlenioną. Znaleźć lekarza można pod telefonem /405/ 478 4266 lub napisać do The Internacional Bio-Oxidative Medicin Foudation, P.O Box 13205, Oklahoma City, OK 73113.

Więcej informacji na temat stosowania wody utlenionej można uzyskać z Educational Concern for Hydrogen Peroxide /ECHO/: Father Richard Willhelm /813/ 597 4111 lub /606/ 635 9297.

Picie wody utlenionej

Organizm ludzki wydziela 70% toksyn przez oddychanie. Gdy oddychamy cząsteczki tłuszczowe w reakcji z atomami tlenu produkują CO2. Dwutlenek węgla jest najbardziej licznym produktem metabolizmu. Pozostałe 30% toksyn jest wydalanych przez defekację i pot. Małe ilości toksyn rozpuszczalnych w wodzie jest usuwanych z moczem. Jeżeli twoje oddychanie nie jest bardzo sprawne, nie masz możliwości oczyścić się z toksyn sam. Badania pokazują, że płytkie oddychanie bardzo często dotyczy osób chorych na nowotwór. Pijąc wodę utlenioną, zwykle pomagamy oczyścić ciało z nadmiaru toksyn, bakterii, wirusów i nowotworów. Własności kwasowe tłuszczy obniżają pH komórek organizmu i poziom tlenu, produkując idealny grunt dla nowotworu. Nowotwór potrzebuje kwaśnego otoczenia z niską zawartością tlenu do przeżycia i wzrostu. Twoje nerki muszą pracować ciągle, jeżeli mniej niż 70% toksyn jest usuwanych przez oddychanie, co jest przyczyną licznych chorób.

Pijąc wodę utlenioną, możemy spowodować rozstrój żołądka. Woda utleniona powinna być pita na pusty żołądek, 1 godzinę przed jedzeniem lub 3 godziny po jedzeniu. Pokarm w żołądku może być przyczyną niestrawności lub wymiotów. Osoby z chroniczną kandydozą mogą potrzebować zaczynać od 1 kropli na 8 uncji [225g] wody 3 x na dzień, następnie 2 krople na 8 uncji [225g] wody 3 x na dzień zanim zaczną stosować schemat. Nie należy mieszać chlorowanej wody kranowej z 35% wodą utlenioną. Osoby z całą serią problemów mogą skorzystać z pozostawania na 25 kroplach 3 x na dzień przez 1 do 3 tygodni. Następnie zmniejszyć do 25 kropli 2 x na dzień aż do momentu, gdy problem zniknie [od 1 do 6 miesięcy]. Niektórzy pacjenci biorą 3 lub 4 kapsułki lecytyny w tym samym czasie co wodę utlenioną, aby zatrzymać nudności.

Gdy obumarłe bakterie i toksyny są uwalniane z waszego organizmu, wasza zdolność do ich szybkiej eliminacji znowu może być przyczyną jakiegoś bólu lub dyskomfortu w nerkach. To przeciążenie toksynami może być przyczyną zmęczenia, biegunki, bólu głowy, problemów skórnych, symptomów zimna lub podobnych do przeziębień oraz nudności. Jeżeli to się zdarzy, należy zredukować dozowanie wody utlenionej do poprzedniej ilości, dopóki problemy nie ustąpią. Nie należy przerywać picia wody utlenionej, chyba że ból lub rozdrażnienie będzie bardzo poważne /ostre/. Dyskomfort i rozdrażnienie szybko zniknie po przejściu do poprzedniej ilości wody utlenionej, która była pita. Kontynuacja programu picia wody utlenionej oczyści organizm szybko z nadmiaru toksyn. Inna metoda picia wody utlenionej polega na dodaniu 1 kropli wody utlenionej do każdej uncji [28,35g] wody, którą pijecie. Jeżeli smak wody utlenionej jest dla ciebie zbyt mocny, spróbuj dodawać 1 kroplę wody utlenionej do każdych 2 uncji [56,7g] wody, którą pijesz.

Normalnie komórki organizmu mają pełno cząsteczek tlenu i lekko alkaliczne pH. Komórki nowotworowe mają kwaśne pH i brak tlenu. Komórki nowotworowe nie mogą przeżyć w otoczeniu tlenu. Nowotwór i wszystkie choroby nie lubią tlenu. Własne komórki zużywające tlen wymagają diety zawierającej odpowiednie ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych. Większość powszechnych produktów spożywczych mających wpływ na populację jest bezpośrednio związana z głodem tlenu. Astma, rozedma i inne choroby płuc wzrastają szczególnie w metropoliach z zanieczyszczonym powietrzem. Wzrasta ilość przypadków zaparć, biegunek, pasożytów jelitowych i nowotworów jelit.

Wiele z nowych „cudownych” leków i suplementów zawiera Koenzym Q10, który pomaga regulować utlenianie międzykomórkowe. Organiczny german zwiększa poziom tlenu w komórkach. Niacyna i witamina E popiera oksydację tkankową przez rozszerzenie naczyń krwionośnych. Witamina E powoduje skuteczniejsze użycie dostępnego tlenu i bakterii acidofilnych do ustabilizowania dobroczynnej flory bakteryjnej w jelitach. Woda utleniona jest tylko jednym z wielu składników, które pomagają regulować ilość tlenu dostarczanego do komórek. Obecność wody utlenionej jest niezbędna do wielu innych funkcji. Woda utleniona jest wymagana do produkcji hormonów tarczycy i hormonów seksualnych, do produkcji interferonu, rozszerzenia naczyń krwionośnych w sercu i mózgu, i do utylizacji glukozy przy cukrzycy.

German jest śladowym pierwiastkiem, który wspiera absorpcję tlenu w komórce. German podwyższa zdolność komórek do generowania energii przez zwiększenie dostarczania tlenu do komórek. Organiczny German – 132 nie wykazuje żadnych działań ubocznych. German wzmacnia system immunologiczny, normalizuje wysokie ciśnienie krwi i cholesterolu oraz zabezpiecza organizm przed ponownymi zaburzeniami komórek. German stymuluje system immunologiczny pacjentów z nowotworem w zależności od indywidualnego zdrowia. Wysokie stężenia germanu można znaleźć w ziołach: żeń-szenia, grzybach shitake, aloesie i czosnku. Uzdrawiająca woda z Lourdes we Francji także zawiera znaczące ilości germanu. German znacząco zwiększa produkcję interferonu w organizmie. Badania sugerują, że german pomaga normalizować obronę organizmu u chorych na raka.

Pojedynczy atom tlenu jest bardzo aktywny i jest określany jako wolny rodnik. Ciągle czytamy, że wolne rodniki są odpowiedzialne za wszelkiego rodzaju dolegliwości, a nawet przedwczesne starzenie się. Nasze organy tworzą i wykorzystują wolne rodniki, aby zniszczyć szkodliwe bakterie, wirusy i grzyby. Białe ciałka krwi są odpowiedzialne za zwalczanie infekcji i obcych okupantów [bakterie, wirusy i grzyby itp.] w organizmie przez wytworzenie nadtlenku wodoru, aby je utlenić. Witamina C pomaga walczyć z infekcjami przez produkowanie nadtlenku wodoru, który stymuluje produkcję prostaglandyn. Lactobacillus znajdujący się w okrężnicy i pochwie także produkuje nadtlenek wodoru. To niszczy szkodliwe bakterie i wirusy, zapobiegając chorobom okrężnicy, pochwy, infekcjom pęcherza i wielu innych dolegliwości. Gdy lactobacillus w okrężnicy lub pochwie są wyparte przez szkodliwe wirusy, drożdże lub bakterie, dobre efekty daje natrysk lub lewatywa roztworem z 3 łyżek 3% wody utlenionej na 1,1 litra destylowanej wody. Przyjazne bakterie w okrężnicy i pochwie są tlenowe, podczas gdy szkodliwe bakterie, wirusy i komórki nowotworowe są beztlenowe i nie mogą przeżyć w obecności tlenu lub wody utlenionej.

Rodniki hydroksylowe tworzą się, gdy superutleniacz i nadtlenek wodoru reagują razem. Aby zapobiec uszkodzeniu komórek, antyutleniacze i kwas solny powinny być użyte, jeżeli woda utleniona będzie stosowana przez dłuższy okres czasu. Antyutleniacze występują w różnej postaci pigułkach i różnej formie żywności. Antyutleniaczem jest żurawina, borówki, jagody, aronia, granaty itp. Najlepszym naturalnym antyutleniaczem jest kropla oleju goździkowego na język, który zawiera 10 razy więcej antyutleniaczy niż owoce jagodowe. Dentyści używają oleju goździkowego jako antyseptyka od wielu lat.

Woda utleniona pomaga na następujące choroby i dolegliwości:

początki cukrzycy u dorosłych, alergie, chorobie Alzheimera, anemię, anginę, arytmię, artretyzm, astmę, infekcje bakteryjne, zapalenie oskrzeli, nowotwory, candida, choroby układu krążenia, choroby naczyniowe mózgu, syndrom chronicznego zmęczenia, przewlekły ból, zgorzel cukrzycowa, retinopatia cukrzycowa, problemy trawienne, rozedma, infekcja Epstein-Barr, alergie pokarmowe, zakażenia grzybicze, gangrena, zapalenie dziąseł, bóle głowy, choroby serca,, opryszczka, półpasiec, zakażenia, zaburzenia odporności, infekcje HIV, choroby zakaźne, grypy, ugryzienia owadów, marskość wątroby, toczeń rumieniowaty, migrenowe bóle głowy, stwardnienie rozsiane, zakażenia pasożytami, choroba Parkinsona, zapalenie płuc, choroby prostaty, choroby płuc, reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie zatok, ból gardła, cukrzyca typu II, wrzody, zakażenia wirusowe, brodawki, grzybice itp.

Pewne efekty picia wody utlenionej są następujące: znika zapalenie stawów, normalizuje się ciśnienie krwi, nowotwory przechodzą w remisję, powraca wysoki poziom energii, regulują się organy wewnętrzne, polepsza się pamięć, eliminuje się depresja itp. Woda utleniona stymuluje system enzymatyczny w całym organizmie, zwiększa metabolizm, powoduje rozszerzenie małych tętnic i zwiększa przepływ krwi, wzmacnia w organizmie dystrybucję i konsumpcję tlenu podczas wzrostu temperatury ciała.

Możliwe są następujące reakcje podczas picia wody utlenionej: wysypki na skórze, nudności, senność, nietypowe zmęczenie, biegunka, katar, infekcje ucha, czyraki lub inne, które świadczą o tym, że toksyny są wydalane z organizmu. Jest to naturalna reakcja organizmu na oczyszczanie i to oczyszczanie będzie trwało krótko, jeżeli będziesz kontynuował swój program stosowania wody utlenionej. Przede wszystkim nawet jeżeli musisz zmniejszyć ilość dawki, kontynuuj program. Nie rezygnuj. Jeżeli masz jakąś reakcję na wodę utlenioną z powodu oczyszczania organizmu, możesz chcieć zwiększyć dawkę, aby przyspieszyć oczyszczanie. Oczyszczanie jest efektem działania organizmu na umierające bakterie lub różne formy trucizn, które są uwalniane i eliminowane z organizmu przez różne organy, jak skóra, płuca, nerki i wnętrzności. Pamiętaj: kiedy woda utleniona wchodzi w kontakt z wirusami i paciorkowcami, będzie uwalniany wolny tlen. To może się zdarzyć w twoim żołądku. Jeżeli twój żołądek czuje dyskomfort, to znaczy tylko, że woda utleniona niszczy wirusy i paciorkowce w twoim organizmie.

Niebezpieczeństwa i skutki uboczne stosowania wody utlenionej są nieliczne i sprzeczne. Zaobserwowano 2 wypadki śmiertelne u dzieci, które spożyły 27% wodę utlenioną i 40% wodę utlenioną [oczywiście nie spożywa się w celach leczniczych takich stężeń, tylko nadtlenek się rozcieńcza; to były wypadki]. Pewna kobieta połknęła pełne usta 35% wody utlenionej. Zaczęła natychmiast wymiotować, a następnie zemdlała i zatrzymał się oddech. Doświadczyła erozji i krwawienia z przełyku i żołądka, ale przeżyła ten wypadek. Została poddana badaniu 12 dni później i jej żołądek i przełyk były zdrowe.

Uwaga

Biorąc wodę utlenioną bezpośrednio przed snem można mieć trudności z zasypianiem, ponieważ wzrasta poziom tlenu w komórkach.

UWAGA: osoby, które miały przeszczepy, nie mogą stosować wody utlenionej. Woda utleniona stymuluje system odpornościowy i może spowodować odrzucenie przeszczepu.

Wodę utlenioną należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Najlepiej przechowywać ją w tyle lodówki lub zamrażarki w pudełku lub innym pojemniku z napisem NIEBEZPIECZNE.

Pić wodę utlenioną 1 godzinę przed lub 3 godziny po jedzeniu. Dodaj wodę utlenioną do czystości „do celów spożywczych” do 8 uncji [226,8g] destylowanej wody, źródlanej wody, mleka, soków warzywnych lub soków owocowych. Nie należy używać chlorowanej wody kranowej. Woda utleniona jest używana do pasteryzacji mleka w większości krajów na całym świecie. 12 kropli 35% wody utlenionej na 1,1 litra mleka jest równoznaczne z pasteryzacją. W świeżych sokach z marchwi i bananów znajduje się enzym, który rozkłada wodę utlenioną na wodę i tlen podczas kontaktu. Nie używać napojów słodzonych, alkoholowych lub gazowanych. Pić wodę utlenioną na pusty żołądek. Jeżeli twój żołądek się rozstroi na danym poziomie, zostań na tym poziomie lub wróć do poprzedniego poziomu. Ofiary grzyba Candida mogą potrzebować zostać na 1 dawce na dobę aż do 1 tygodnia, zanim zaczną schemat dozowania wody utlenionej. Kiedy reagujemy na wyższe dawki, można używać więcej wody. Bardzo ważne są głębokie oddechy na świeżym powietrzu i ćwiczenia.

Uwaga: Jeżeli jakieś wysokie stężenie wody utlenionej upadnie na skórę, należy natychmiast spłukać skórę wodą. Na skórze mogą czasowo powstać białe plamy.

Uwaga tłumacza: po porównaniu schematów używania wody utlenionej stwierdzono, że w schemacie dozowania 3% wody utlenionej pomyłkowo napisano „uncja” zamiast łyżeczka, co zostało poprawione w tłumaczeniu.

1 łyżeczka 3% wody utlenionej i ½ łyżeczki 6% wody utlenionej oraz 4 krople 35% wody utlenionej zawierają tą samą ilość nadtlenku wodoru.

Schemat używania 3% wody utlenionej o czystości do celów spożywczych.

Dzień 1 ....................... 1 łyżeczka dziennie

Dzień 2 ....................... 2 łyżeczki dziennie

Dzień 3 ....................... 3 łyżeczki dziennie

Dzień 4 ....................... 4 łyżeczki dziennie

Dzień 5 ...................... 5 łyżeczek dziennie

Dzień 6 do 12 ............. 5 łyżeczek 2 x dziennie

Dzień 13 do 19 ............ 5 łyżeczek 3 x dziennie

Dzień 20 do 25 ............ 5 łyżeczek 2 x dziennie

Dzień 27 do 32 .......... 5 łyżeczek co drugi dzień

Dzień 33 i dalsze ...... 5 łyżeczek co trzeci dzień

Jeżeli powyższe ilości są zbyt duże, wróć do takich ilości spożywania, przy których czujesz się komfortowo. Zostań na tym poziomie aż do czasu, kiedy uzyskasz oczekiwane rezultaty. Jeżeli kondycja jest zła, zostań na 8 łyżeczkach 0,5% roztworu dwa razy na dzień tak długo, jak potrzeba. Aby uzyskać 0,5% roztwór wody utlenionej, należy zmieszać 1 część 3% wody utlenionej z 5 częściami wody destylowanej. Jeżeli masz słaby żołądek, spróbuj używać 1 łyżeczkę 3% wody utlenionej w 8 uncjach [226,8g] mleka, soku warzywnego, soku owocowego, napojach niesłodzonych, bezalkoholowych i nie gazowanych.

Schemat używania 6% wody utlenionej o czystości do celów spożywczych:

Dzień 1 ......................... 1/2 łyżeczki dziennie

Dzień 2 ........................ 1 łyżeczka dziennie

Dzień 3 ........................ 1 ½ łyżeczki dziennie

Dzień 4 ......................... 2 łyżeczki dziennie

Dzień 5 ......................... 2 ½ łyżeczki dziennie

Dzień 6 do 12 .................. 2 łyżeczki 3 x dziennie

Dzień 13 do 19 ................. 2 łyżeczki 2 x dziennie

Dzień 20 do 27 .............. 2 łyżeczki co drugi dzień

Dzień 28 do 35 .............. 1 łyżeczka co drugi dzień

Schemat używania 35% wody utlenionej o czystości do celów spożywczych

Dzień 1 .......................... 3 krople, 3x dziennie

Dzień 2 ......................... 4 krople, 3 x dziennie

Dzień 3 ......................... 5 kropli, 3 x dziennie

Dzień 4 ......................... 6 kropli, 3 x dziennie

Dzień 6 ......................... 8 kropli, 3 x dziennie

Dzień 7 ......................... 9 kropli, 3 x dziennie

Dzień 8 ........................ 10 kropli, 3 x dziennie

Dzień 9 ........................ 12 kropli, 3 x dziennie

Dzień 10 ....................... 14 kropli, 3 x dziennie

Dzień 11 ....................... 16 kropli, 3 x dziennie

Dzień 12 ...................... 18 kropli, 3 x dziennie

Dzień 13 ...................... 20 kropli, 3 x dziennie

Dzień 14 ...................... 22 krople, 3 x dziennie

Dzień 15 ...................... 24 krople, 3 x dziennie

Dzień 16 ...................... 25 kropli, 3 x dziennie

Przy poważnych problemach zostań na 25 kroplach 3 x dziennie przez 1 do 3 tygodni. Zredukuj dozowanie do 25 kropli 2 x dziennie, gdy problemy odejdą. Może to być od 1 do 6 miesięcy. Kiedy problem zniknie, zredukuj dozowanie do 25 kropli 1 x dziennie przez tydzień, następnie 25 kropli co drugi dzień przez tydzień, następnie 25 kropli co trzeci dzień przez tydzień i 25 kropli co czwarty dzień przez tydzień. Dobre rutynowe postępowanie to od 5 do 20 kropli na tydzień. Dodatek miedzi do wody utlenionej zwiększa skuteczność wody utlenionej na bakterie aż do 3000 razy. Koenzym Q10, organiczny german, niacyna, witamina E, olej lniany, lecytyna i acidofilne bakterie pomagają zwiększyć utlenialność.

Komentarze  

+29 # Czarna 2010-09-13 20:08
"Dodatek miedzi do wody utlenionej zwiększa skuteczność wody utlenionej na bakterie aż do 3000 razy. "
Jak należy dodawać tą miedz ??????
w jakich proporcjach???? ????
Odpowiedz
# dorota pazik 2015-02-06 12:37
walcze od długiego czasu z paciorkowcem w gardle interesuje mnie gdzie mozna kupić miec w płynie i w jakich proporcjach ,
będe wdzięczna
Odpowiedz
-69 # snejk 2010-11-13 11:13
to jakiś pedał wymyślił
Odpowiedz
-55 # prof dr hab Edmund K 2011-05-14 14:06
Jako biofizyk nie mogę zgodzić się z powyższym artykułem, woda utleniona (3- 5%) nie ma działania antybakteryjneg o, ani bakteriostatycz nego, gdyż nie przenika przez błonę bakteryjna i w ogóle na nią nie oddziałuje. Leczenie za pomocą iniekcji dożylnych to jakaś zgroza! Nadtlenek wodoru powoduje bowiem hemolizę! Nie wiem skąd są te informację, ale zdecydowanie odradzam ich czytanie!
Odpowiedz
-21 # SMOLIK 2011-05-28 07:13
WIDZE ŻE PAN ŻYDOMASOŃSKIE SZKOŁY SKOŃCZYŁ I TE BREDNIE ROZPOWIADA.
Odpowiedz
-34 # RATOWNIK medyczny 2012-01-27 14:29
ZGROZA!! zgadzam sie z Panem Edmundem, a normalnym ludziom takie "mądrości" to utleniaja najwyzej mózg...... poza tym ani jednego żródła nie podano- artykul pisany chyba z nudow i z palca wyssany :/ zlepek jakichs bezkontekstowyc h pseudonaukowych frazesów....... .... z którymi nijak nie mozna sie zgodzic........ ...
Odpowiedz
+14 # montffa 2012-12-01 15:49
Cytuję prof dr hab Edmund K:
Jako biofizyk nie mogę zgodzić się z powyższym artykułem, woda utleniona (3- 5%) nie ma działania antybakteryjnego, ani bakteriostatycznego, gdyż nie przenika przez błonę bakteryjna i w ogóle na nią nie oddziałuje. Leczenie za pomocą iniekcji dożylnych to jakaś zgroza! Nadtlenek wodoru powoduje bowiem hemolizę! Nie wiem skąd są te informację, ale zdecydowanie odradzam ich czytanie!

Woda utleniona na straży życia - autor książki osobiście w trakcie sympozjum naukowego wstrzykuje sobie dożylnie wodorotlenek i nie umiera. Więc co z tą hemolizą. Najbardziej wkurzają mnie tacy ignoranci jak autor tego postu. jakim cudem został pan profesorem?
Odpowiedz
+21 # ome 2011-06-17 23:54
trzeba tez dodać że miedzy stosowaniem wody utlenionej na dłuższą mete trzeba również stosowac przeciwutleniac ze w jakiś odstepach czasowych do ochrony komórek bo moga powstać stany zapalne w miecjach leczonych, np. wit. E, C lub poprostu w diecie
dobry artykuł, pozdrawiam ;-)
Odpowiedz
-2 # JK 2011-07-19 22:12
Skąd posiada pan te informacje i czy zostały wypraktykowane przez osoby mogące potwierdzić ich wiarygodność?
Odpowiedz
-32 # nowa 2011-11-12 07:49
:oops: ja z ta pasta prubowalam ale nie radze dziasla sie biale robią i strasznie szczypią a po za tym czy mam bielsze nie widac róznicy polecam paski wybielajace ;-)
Odpowiedz
-3 # jarko 2011-12-13 12:58
zawiadom o nowosci
Odpowiedz
-5 # jadziu 2011-12-13 12:59
zawiadom o nowosci
Odpowiedz
-5 # jadziu 2011-12-13 13:00
zawiadom
Odpowiedz
+9 # endii 2011-12-21 16:06
GOSC polecam dobrze działa na potencje po tygodniu, rano byłem pod wrażeniem :-*
Odpowiedz
+30 # Hufnal 2012-02-14 20:38
"Chociaż naukowcy od dawna poważnie zajmują się zagadnieniem wpływu wody utlenionej na przebieg leczenia różnych chorób (gangreny, sączących i ropnych ran w chorobie popromiennej, chorób nowotworowych), badania te nie uzyskały szerokiego rozgłosu. Przyczyną tego stanu rzeczy jest zajadły sprzeciw ogromnego przemysłu wytwarzającego syntetyczne lekarstwa, jako jednej z głównych gałęzi biznesu, który przynosi wielkie dochody żerując na nieszczęściu ludzkim, oraz opór przedstawicieli tego przemysłu wobec podważania ich „autorytetu”."
Odpowiedz
+40 # Boguśka 2012-03-16 11:09
Ja w to wierzę właśnie/między innymi dlatego że pan profesor jest przeciwko Nie z przekory ale z doświadczenia wszystko co mi pomogło a nie wywodzi się z medycyny konwencjonalnej było w moim przypadku wyśmiewane przez lekarzy-jakie rady mają w zamian:kolejna operacja kręgosłupa, woreczek żółciowy wyciąć jest niepotrzebny(o dziwo jak posłuchałam to się dowiedziałam że jednak jest potrzebny bo jak nie mam jedzenia w żołądku to dostaję zapalenia żołądka z powodu ciągłego kapania żółci do żołądka),leki silne przeciwbólowe zamiast masażu i kręgarza itp Farmacja to świetny interes stać ją na finansowanie studiów medycznych i uczenie naszych przyszłych lekarzy jaki lek dawać na co to wszystko
Odpowiedz
+29 # Pilot1 2012-03-23 09:15
:lol:
lekarze to ignoranci. Czytają, że woda utleniona pomaga i negują to.
dla nich takie zwierze, jak żyrafa nie istneje :D
niestety czasami trzeba skorzystać z pomocy nedouczonych :cry:
od siebie dodam, że woda utleniona tłucze patogeny, wyleczyłem nią helicobaktera, efektem ubocznym jest dobre samopoczucie (z tą potencją potwierdzam).
Uwaga: należy stosować się do zaleceń i zaczynać spożywać bardzo stopniowo przyzwyczajaąc organizm.
Odpowiedz
-53 # papla 2012-05-26 11:51
jeżeli woda utleniona byłaby skuteczna w zapobieganiu nowotworom itd to lekarze by ją stosowali a nie meczyli ludzi chemioterapia
Odpowiedz
+16 # Dodi 2013-01-06 23:51
wszystko co stanowi tanie leczenie jest zagrozeniem dla przemyslu farmaceutyczneg o.....tu nie chodzi o chorego czlowieka ale o kase !!!! Ile mamy lekow o tych samych wlasciwosciach ale o roznych cenach i nazwach ??? :)
Odpowiedz
+10 # Robert H 2013-01-20 18:32
mysle ze sie mylisz lekarze moga chciec ale nie pozwalaja na to koncerny farmaceutyczne, pomysl logicznie za leczenie chemioterapia firmy farmaceutyczne kasuja kupe kasy woda utleniona jest bardzo tanim skladnikim wiec powiedz gdzie mozna wiencej zarobic. Firmy farmaceutyczne robia wszystko zebysmy byli chorzy z tego maja zyski, z czlowieka ktory dba o siebie i jest zdrowy nie maja kasy. Ja uzywalem wode utleniona przez dlurzszy czas i lepiej sie czuje. Teraz uzywam oleju lnianego z serem (dieta Budwig) zeby dotlenic organizm, wyleczylem sie z duzo chorob gdzie wczesniej bralem tabletki a teraz juz nie biore anijednej. Polecam tez MMS mineral od Jim Humble tez jest skuteczny na bakterie wirusy itd.
Odpowiedz
+9 # łuki 2013-02-10 10:29
Tak tylko woda utleniona kosztuje 1,30 a leki 10030 zł nad tym warto się zastanowić
Odpowiedz
# Su 2014-09-15 00:31
Chemoterapia jest piekelnie droga. Woda utleniona jest tania jak barszcz. Chemoterapia to kopalnia zlota dla firm farmaceutycznyc h i dla lerarzy rowniez.
Odpowiedz
# Małgośka 2014-11-18 09:33
Nie wiem czy woda utleniona jest skuteczna w leczeniu raka, co z reszta było w tym artykule zaznaczone.Dlac zedo lekarze są przeciwni takim sposobom leczenia?..... bardzo proste.....bo potrzebują ludzi chorych aby mogli egzystować ..... bo przemysł farmaceutyczny ma ogromne korzyści z produkcji leków syntetycznych.. .... a ile kosztuje taka woda utleniona, na która nie ma patentu?..... kilka złotych .
Ja stosując się do zalecanych dawek wyleczylam się ze stanu zapalnego stawów i pozbyłam się bakterii , które najprawdopodobn iej były przyczyna tego stanu.Lekarze zbywali mnie antybiotykami, które nie zwalczyły tych bakterii..... a skutkiem ubocznym było pozbycie się depresyjnych epizodów.
Poza tym jeśli woda utleniona nie pomoże, to przynamniej nie zaszkodzi tak, jak niektóre magiczne leki syntetyczne.
Odpowiedz
# adi 2014-12-17 12:41
osle bo mają w tym interes pajacu głupi !
Odpowiedz
+23 # berenika 2012-07-05 14:46
Swietny artykul, duzo czytalam na ten temat na stronach francuskich wszystko sie potwierdza. Mam zdiagnozowana rozedme pluc i przepisany przez specjaliste lek Spiriva. Poza tym ,ze bardzo podraznia gardlo i powoduje potworne zaparcia, nic nie daje. Nie odczuwa sie zadnej ulgi, nawet chwilowej. Od tygodnia stosuje wode utleniona- opddycham. Woda utleniona jest tez swietna na chorobyb roz, grzyb i zolte, plamiaste liscie.
Odpowiedz
+3 # jutkaa 2013-07-08 19:36
a ja miałam nowotwór niezłośliwy, zastosowałam terapię wodą utlenioną, nowotwór zniknął!! naprawde, nie są to bzdury wyssane z palca, ja potwierdzam, to cudowny lek i wszystkim polecam!!
Odpowiedz
+2 # Ania_l 2013-07-18 11:38
chciałabym tu wspomnieć o czymś, w oryginale jest napisane "cool mist vaporizer", czyli nawilżacz na zimną mgiełkę, są różne nawilżacze, a najwyraźniej jest istotne jaki rodzaj nawilżacz to ma być, o czym w tłumaczeniu się nie wspomina.
Odpowiedz
# Laura 2014-03-22 13:14
Wspanialy artykul.Ja tez stosuje wode utleniona z mezem i pomaga.O wodzie dowiedzialam sie z ksiazki I Nieumywakina
"Woda uteniona na strazy zdrowia"I nikt mnie nie odwroci od H2O2.Porady sa wspaniale tanie i prozdrowotne.A tych inteligentnych inaczej mozna zignorowac.
Odpowiedz
# Maria52 2014-04-16 12:37
:D super
a gdzie to by była kasiorka dla nich i korporacji :)
Odpowiedz
# Maria Suwerenna 2014-06-06 01:18
Tu można kupić porzadną perhydrol i sobie samemu zrobić CZYSTA wodę utlenioną http://www.envolab.pl/sklep/nadtlenek-wodoru-30-2-detail
czystość spożywcza
35%

A tu 60%
http://www.envolab.pl/sklep/nadtlenek-wodoru-60-detail

Czystość spożywcza
Odpowiedz
# tenia 2014-07-04 02:28
Ciesze sie ,ze tyle madrych ludzi zyje na tej cudownej planecie.Lzej oddychac!
Dziekuje wszystkim doskonaly artykul i za wspaniale komentarze. Zgadzam sie, farmacja zrobi wszystko, aby udowodnic ze wszyslkie tanie srodki nie lecza.Woda utleniona, MMS gora- HURAAAAAAAAAA
. Nie chorowalam 3 lata, u lekarza bywam aby pocieszyc sie idealnymi wynikami krwi. Zycze wszystkim duzo zdrowia !!!!!!!
Odpowiedz
# iwona38 2014-07-28 14:46
20 lat temu wyleczyłam sobie bardzo zaawansowana nadżerkę szyjki macicy. Nie znałam tej metody , kierowałam się instynktem i logiką, o czym nie chce się teraz rozpisywać. Dostałam skierowanie do szpitala na chirurgiczne ścięcie trzona szyjki macicy, ponieważ na inne metody podobno było za późno, ale nie miałam z kim zostawić dziecka więc zaczęłam robić sobie wlewy, niesystematyczn ie co kilka dni, nogi na ścianę i tak 15 minut. Po 3 miesiącach poszłam do tego samego lekarza, zbadał mnie i powiedział, że wszystko ok. Muszę przyznać, że mocno mnie to zdziwiło więc sama zapytałam, co z moja nadżerką, odpowiedział, że jest bardzo malutka, o szpital już nie pytałam. Nigdy nie powiedziałam lekarzowi co zrobiłam, do zeszłego roku. Mam bardzo fajnego ginekologa i mogę z nim rozmawiać bez krępacji, więc opowiedziałam mu o moim leczeniu nadżerki. Nie wiem co sobie pomyślał ale odpowiedział "najważniejsze, że pomogło".
Odpowiedz
# annka 2014-11-11 16:45
a ile tej wody wlewała sobie pani, tez mam nadżerkę i chciałabym wypróbować tę metodę może pomoże
Odpowiedz
# Zygapi 2014-08-06 08:14
co do wody destylowanej, można ją zastąpić mineralną ?
Odpowiedz
# Zygapi 2014-08-06 16:19
a i drugie pytanie o te 3h po jedzeniu, czy to dla tego, że nudności mogą wystąpić, czy coś innego ?
Odpowiedz
# TEN - KTÓRY UWIERZYŁ 2014-08-15 12:02
Witam.
Moja siostra od kilkunastu lat choruje na raka. Parę miesięcy temu przerzuty ogarnęły kości różnych partii ciała. No cóż. To tak, jakby wyrok... Lekarze leczą ją chemią. Siostra oczywiście nie zaprzestaje tej formy leczenia - jednak od pewnego czasu stosuje kąpiele i picie wody utlenionej.
Cóż za zaskoczenie, gdy miesiąc temu badania wykazały, że.... nastąpiła remisja nowotworu!!! Tomografia naprawdę nic nie znalazła.
Lekarze są zaskoczeni ("wie pani, czasami to się zdarza"), a pielęgniarki pytają, w jakim świętym miejscu się wymodliła, jakie pielgrzymki odbyła, że takie efekty osiągnęła.
Można krytykować stosowanie wody utlenionej. Można to nawet wyśmiewać (lekarka siostry - gdy ta zapytała ją o leczenie wodą utlenioną - potraktowała ją jak głupią babę z ciemnogrodu). A czytał ktoś informacje farmaceutyczne o skutkach ubocznych stosowania chemii?
A ja powiem tak: "My wiemy swoje".
Odpowiedz
# TEN - KTÓRY UWIERZYŁ 2014-08-15 13:37
A gdyby tak z innej beczki.....
Przeciwnicy H2O2 mówią, że przede wszystkim brak jest badań potwierdzającyc h "jednoznacznie" skuteczność działania wody utlenionej. Że to wszystko to bajki. Niby brak badań na szkodliwość H2O2. Lekarz jednak nie może podpowiadać pacjentowi jej stosowania, bo to nie sprawdzone, może być szkodliwe - albo że to tylko placebo. No tak...
Ale za to jest tak olbrzymia ilość badań naukowych, które wykazują szkodliwość i skutki uboczne wielu, wielu oficjalnych medykamentów. Ba, nawet ulotki informacyjne o tym mówią, żeby później nikt nie chciał producenta pozywać do sądu.
I co? Lekarze bez mrugnięcia okiem zalecają je nam do stosowania.....
Przecież wiele z nich nam szkodzi! Nierzadko (choć przecież nie zawsze) wyrządzają więcej szkody niż pożytku.
Czyżbym się mylił?
Więc co tu jest grane? A może jednak naprawdę "nie chodzi o to, by WYLECZYĆ - a LECZYĆ"?
Odpowiedz
# Janusz Jerzy 2014-09-24 05:48
"Schemat używania 3% wody utlenionej o czystości do celów spożywczych."
CO TO ZNACZY: "o czystości" o jakiej czystości
Odpowiedz
# wiezacy 2014-10-15 15:24
WIARA CZYNI CUDA to wasza wiara was leczy bez niej zadne lekarstwo czy mikstura nie sa w stanie pomoc
Odpowiedz
# Bodhisattwa 2015-02-09 20:35
Dobrze napisałeś.
Odpowiedz
# Elizabeth 2015-02-05 20:39
Witam
Jestem bardzo zainteresowana stosowaniem wody utlenionej. Ale ja mam kilka inplantow i nie wiem czy mogą one być potraktowane jak przeszczepy i ktoregos dnia nie wypadną mi zeby. Nastepny mój problem to dostepnosc wody utlenionej food grade. Czy ktoś może mi odpowiedzieć - z góry dziekuje.
Odpowiedz
# dorota pazik 2015-02-06 12:58
mam paciorkowca w gardle,myśle o tym żeby zażywać wode ultenioną,choć nie wiem gdzie kupic roztwór miedzi aby wzmocnić działanie. Mam pytanie jeśli woda utl. leczy bakterie od środka to dlaczego nie chce pokonac bakteri np. w rance na nodze?
czekam na komentarze
Odpowiedz
# xyz 2015-02-08 08:24
szanowni państwo czytający
zupełnie przez przypadek trafiłem na informacje związane z terapią wodą utlenioną. Zaczynałem od jednej kropli trzy razy dziennie (dokładnie tak jak jest to w książce opisane), aż doszedłem do dziesięciu kropel na dobę.
Na początku, przez pierwsze 4-5 dni, towarzyszył mi stan osłabienia, rozkojarzenia. Obecnie spożywam wraz z moją żoną najwyższą dawkę tj. 10kropelx3dzien nie. Mamy więcej energii, lepszy sen Używamy też do higieny jamy ustnej,kilka kropel na szczoteczkę do zębów, efekt: bielsze zęby. Nikogo nie namawiam bo każdy organizm jest inny. Jeśli chodzi o ciśnienie to unormowało się na poziomie 130/80.
Odpowiedz

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Oczyszczanie organizmu enzymami Bołotowa

 

oczyszczanie organizmu i leczenie raka według Huldy Clark

 

Katalog częstotliwości pasożytów wg Rife Clark i innych

 

Leczenie raka według Lebiediewa

Birdenbire esen ruzgarlar gibi sikisme siteleri yer yer gezinirken en ve en sahane porno sitesi arasinda bir cozum pornolar siteside karsimiza cikadurdu. Baslangic olarak tek yeni bir efsane porno izle sitesinden yana deneyimi porno adresi ile sonuc verdik.